Syns huske det ble bedre fra rundt uke 15-16 første gang og begynner å merke bedring nå i uke 13 andre gangNår opplevde du at alt flyttet seg litt oppover? Det er sikkert varierende som alt annet, men fint å høre erfaringer![]()

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Syns huske det ble bedre fra rundt uke 15-16 første gang og begynner å merke bedring nå i uke 13 andre gangNår opplevde du at alt flyttet seg litt oppover? Det er sikkert varierende som alt annet, men fint å høre erfaringer![]()

Ekstremt mye lettere å være trøtt med baby! Og er som om kroppen hurtiglader når man har en baby. Trenger ikke 8 t sammenhengende for å være uthvilt, fikk jeg 2-3 timer sammenhengende om gangen så følte jeg meg så braJa, kroppen blir vant med det meste! Og synes å være trøtt med baby er mye lettere enn å være trøtt gravid altså
Jaa, denne mellomfasen føler en seg ikke så fin![]()
![]()

TakkJepp, det slår aldri feil!God bedring!!
Jepp! En helt ny og definitivt lettere versjon av trøtthetEkstremt mye lettere å være trøtt med baby! Og er som om kroppen hurtiglader når man har en baby. Trenger ikke 8 t sammenhengende for å være uthvilt, fikk jeg 2-3 timer sammenhengende om gangen så følte jeg meg så bra![]()
hvem skulle tru
Ja, kroppen blir vant med det meste! Og synes å være trøtt med baby er mye lettere enn å være trøtt gravid altså
Jaa, denne mellomfasen føler en seg ikke så fin![]()
![]()

JaAltså sett tilbake på sist gang så er det utrolig hvor mye man kan klare med 2 t søvn på en natt![]()

stakkars lille spira som må være med på både matforgiftning og covid på veldig kort tid
Ei litta klage til herfra; covidstakkars lille spira som må være med på både matforgiftning og covid på veldig kort tid
![]()

Ring å purr! Jeg fikk time til både oul og toul samme dagJeg vil klage over at jeg ikke har fått time til oul enda![]()
Jeg fikk beskjed om å si ifra om timen ikke kom innen to uker. Det har bare gått en.Ring å purr! Jeg fikk time til både oul og toul samme dag
Det er grusomt! Blir også kvalm igjen om jeg presser meg… man lurer jo på om det er verdt det å leve littFyyy flaten er kvalm igjen!!! Store deler av dagen idag! Har gjort mer enn jeg pleier de siste to dagene og det skal jeg få svi for!
Håper det går fort over Ikke sant! Og etter nyttår skal jeg begynne å jobbe en gang i ukaDet er grusomt! Blir også kvalm igjen om jeg presser meg… man lurer jo på om det er verdt det å leve littHåper det går fort over
![]()
Spent, men jeg tror det blir godt for psyken!Tror også det kan være godt for psyken å jobbe litt, men pass på deg selv daIkke sant! Og etter nyttår skal jeg begynne å jobbe en gang i ukaSpent, men jeg tror det blir godt for psyken!
Det håper jeg også, for jeg savner jobb. Styrer syns jeg har vært aaaalt for lite innom og blir sånn ja... Ehm jeg har vært 100% sykemeldt for en grunnTror også det kan være godt for psyken å jobbe litt, men pass på deg selv daHåpe det går bedre enn tenkt!

Ehm ja… det er jo gjerne en grunn for at man ikke møter opp daDet håper jeg også, for jeg savner jobb. Styrer syns jeg har vært aaaalt for lite innom og blir sånn ja... Ehm jeg har vært 100% sykemeldt for en grunn![]()
Blir spennende å se hvordan det går! Håper det kan funke å jobbe litt om det er det du ønsker Jeg håper jeg kan føle mestring og klarer en dag i ukaEhm ja… det er jo gjerne en grunn for at man ikke møter opp daBlir spennende å se hvordan det går! Håper det kan funke å jobbe litt om det er det du ønsker
![]()
Det er det jo bekkenet og migrenen som bestemmer, desverre. Ikke jeg 
Skjønner jeg godt… Jeg har fått time 19+2, men må da kjøre til neste sykehus fordi Trondheim ikke har mer kapasitetFrustrerende når man er i uke 16 og ikke fått ordinær ultralyd før 25bjanuar som da vil si uke 21. Legen min på klinikken sa det var altfor sent. Prøvde ringe gyn. Avd der jeg skal nå i dag og sku bli satt over men ingen tar tlf![]()
Bor selv i sentrum, så det vil si et godt stykke unna.