Ny kontroll i dag. Follikelen er vokst til 17 mm, så venter på beskjed fra klinikken![]()
Wow, spennende!!! Følger spent med


Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Ny kontroll i dag. Follikelen er vokst til 17 mm, så venter på beskjed fra klinikken![]()


Jeg skimter noe her
❤Lykke til med kontroll, du må oppdatere oss ❤Oioioi! Her skjer det litt av hvert!
Så spennende for alle sammen
Snart en uke med Progynova her nå.
Blir spennende med kontroll til uken. Håååper alt ser bra ut for innsett!
Ja, det var litt frustrerende, men håper det fører bra ting med seg - Må nesten bare krysse det man har og håpe på det beste nåStor klem til deg, dette var sikkert en frustrerende beskjed å få. Skjønner godt det blir slitsomt å ikke kunne se slutten av prosessen... håper virkelig at ny dose får deg til å komme i mål!!! Kanskje finner du noe distraherende å bruke helgen på?

Håper jeg bruker opp alle de dårlige nyhetene på disse kontrollene 
Men her kan man da såvidt skimte noe!!


Jeg skimter noe her❤
Jeg synes jeg ser noe.
Så gøy at dere også ser noe. Da er jeg ikke helt skrulleteMen her kan man da såvidt skimte noe!!![]()



Jeg er også uerfaren med Synarela, første runde nå. Men har forstått det sånn at det ikke er mensen man har, en en blødning som kan oppføre seg annerledes enn mensen. Jeg fikk ikke blødning før dag 15 (tror jeg det var) på spray. Hadde kraftig og veldig vond blødning og blødde fortsatt kraftig da jeg var på UL før oppstart på sprøyter. Blødningen min varte vel rundt 7 dager - vanlig mens varer ca 4 dager. Så jeg startet på sprøyter mens jeg hadde blødning fortsattKloke damer. Jeg er så uerfaren med synarela. Fikk mensen på dag 7 etter oppstart på synarela (4 dager før antatt). Nå etter mensen, får jeg plutselig bittesmå blødninger ca. en gang daglig.
Er dette normalt på synarela? Starter på sprøyter tidlig i neste uke, og lurer på om kroppen er helt klar, siden det fortsatt kommer små blødninger?
Herlig, her er det ingen tvil lengre - hvisker et forsiktig gratulerer ❤ Måtte den klamre seg fast i ni måneder ❤
Jeg er også uerfaren med Synarela, første runde nå. Men har forstått det sånn at det ikke er mensen man har, en en blødning som kan oppføre seg annerledes enn mensen. Jeg fikk ikke blødning før dag 15 (tror jeg det var) på spray. Hadde kraftig og veldig vond blødning og blødde fortsatt kraftig da jeg var på UL før oppstart på sprøyter. Blødningen min varte vel rundt 7 dager - vanlig mens varer ca 4 dager. Så jeg startet på sprøyter mens jeg hadde blødning fortsatt![]()
Jeg har sendt melding til klinikken, men får jo ikke svar før til mandag siden det er helg. Nå kan jeg slappe litt mer av med dette. Er jo alltid noe å lure på. Takk!
Hold deg fast nå, lille blåbærfrø 
Wiii!!!
Ååå!! Hurra<3 gratulerer!!
Takk for svar <3Hvis du står på progesteron er det en del som får småblødninger av det. Krysser fingre og holder pusten for deg inntil du starter testingen ❤