Weeeeee spennende!!9dpo![]()
Krysser fingrene!Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Weeeeee spennende!!9dpo![]()
Krysser fingrene!Jeg ser strek9dpo![]()

Kjempe flott resultat! GratulererFikk nettopp svar fra klinikken, og har 7 egg som er befruktet! Det er ganske bra?De tok ut 13 i går, men sa allerede da at det var noen som kom til å falle fra!

Takk! Aner ikke hva som er «normalen»Kjempe flott resultat! Gratulerer![]()
De på klinikken sa at 7 er bra, så da får man stole på det og håpe minst ett overlever til innsett på onsdag!Uff, skjønner, jeg har vært der. Jeg hadde også 4 follikler på mitt andre uttak, men på noen dager kom det etter flere og jeg fikk ut 7. Mye kan skje enda.Kansje 4 egg også kan det hende noen vokser gjennom helgen, men ikke helt sikkert.Fikk bare en dårlig følelse av en eller anna grunn. Tusen takk for omsorg
![]()

Det er jo kjempe braFikk nettopp svar fra klinikken, og har 7 egg som er befruktet! Det er ganske bra?De tok ut 13 i går, men sa allerede da at det var noen som kom til å falle fra!

Jeg tenker at dette er fortsatt lovende! Det er tidlig og den ser sterkere ut enn morgentesten fra igår. Heier fra sidelinjenLitt svakere strek i dag dessverre, men mener det enda er en strek der så beholder håpet litt til![]()
![]()
Husker ikke amh men den var ikke veldig lav. Tusen takk for gode ordUff, skjønner, jeg har vært der. Jeg hadde også 4 follikler på mitt andre uttak, men på noen dager kom det etter flere og jeg fikk ut 7. Mye kan skje enda.
Hvordan er amh’en din? Min amh er lav, men sist forsøk (tredje uttak) fikk jeg 5 blastoer av 7 egg. På første forsøk fikk jeg 5 egg og 1 blasto (hvor de forøvrig ringte på dag 4 for å fortelle at den eneste overlevende så dårlig ut). Mange ser på førsteforsøket som et prøveforsøk, og det er vanlig å få mye bedre resultater etter medisinjustering på andre forsøk. Så ikke bli for fortvila enda![]()
Jeg er i siste dag med hormoner og igår fikk jeg skikkelig vondt i brystene og brystvortene. De er på spreng nå. Sjekket blodprøve og UL igår så skal ikke være overstimulert. Håper det betrygger deh littJeg har helt sinnsykt vondt i pupper og brystvorter! Er det vanlig eller? Sykepleier nevnte at hvis progesteron er for høyt så blir det totalfrys. Kan ømme pupper være tegn på det? Skal sette ovitrelle i morra og uttak på mandag
Ser noe jeg også. Heier på degLitt svakere strek i dag dessverre, men mener det enda er en strek der så beholder håpet litt til![]()
![]()
Så godt å høre!! Heier på degFikk nettopp svar fra klinikken, og har 7 egg som er befruktet! Det er ganske bra?De tok ut 13 i går, men sa allerede da at det var noen som kom til å falle fra!
Oj, så kjekt!! Godt utgangspunktFikk nettopp svar fra klinikken, og har 7 egg som er befruktet! Det er ganske bra?De tok ut 13 i går, men sa allerede da at det var noen som kom til å falle fra!

Jeg testet 10 dpo. For min del var det 7 dager etter innsett, siden jeg satte inn tredagers. Testet helt negativt den dagen, men positivt dagen etter. Testet også 7dpo og da fikk jeg helt blank test, så da visste jeg at Ovitrelle var ute av systemet om ikke annet.Og DPO, regnes det fra den dagen eggløsnings sprøyta settes? Ble akutt usikker her.. vil ikke teste for tidlig siden otrivelle kan slå ut som positiv graviditetstest![]()

Takk for svarJeg testet 10 dpo. For min del var det 7 dager etter innsett, siden jeg satte inn tredagers. Testet helt negativt den dagen, men positivt dagen etter. Testet også 7dpo og da fikk jeg helt blank test, så da visste jeg at Ovitrelle var ute av systemet om ikke annet.
Hvis du setter inn 5dagers er du 5 dpo ved innsett![]()
