Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari

Spennende!!Enten så har jeg festeblødning da det var lyserosa på papiret, eller så er det første mens på vei igjenHåper virkelig på det første
![]()

Ikke helt hvit heller, neiDet positive med Babyplantestene er jo at når teststreken er negativ, lyser den hvitt mot deg! Jeg syns kanskje den ble litt "mindre hvit" etterhvert som den tørket, men fortsatt intet. Da var det nok bare skyggelurerier i går!
10 dpo idag, testen er tatt på ca to timers ettermiddagsurin.
Vis vedlegget 480393
Håper det blir en sterkere strek ved neste test 
går også på cyclogest så jeg blir gærn av å lure på om jeg kjenner symptomer eller bivirkninger. Ingen god PP..Tie87 - 39 - B4 - PP? - EL ??- IKM 19.03
Ustabil syklus etter fødsel i sommer, og ikke aktivt prøvede. Meeeeen, vi gjør ikke noe for å unngå graviditet heller
Noen som skimter noe??
Heia dere og velkommenTror el var i går så melder meg inn her
Nammen - 32 år - b2 - pp10 (pp1 etter ma) - el 09/03 - ikm 21/03
Ble bare en runde med aksjer denne pp, men kjenner samtidig at det går helt fint at det ikke klaffer denne gangen. Både kroppen og psyken har nok godt av å komme seg etter ma![]()



Her har Metode tidlig å makesure vanlig blir positive omtrent på likt i tidligere svangerskapBruker dere alle tidligtest?
Hvor mange dager senere vil en vanlig test bli positiv?

Jeg fikk ikke positive tester før CD 19 nå. Men er på andre syklus etter spiraluttak, så holder vel på å justere seg. Så kan vist komme ganske sent ogsåHvor vanlig er det å ikke få eggløsning plutselig? Sitter her CD 14 uten en antydning til økte LH tester, lav temp men jeg har eggløsningsslim - det har jeg hatt i to dager.
Det er så frustrerende med all denne ventingen i mellom de forskjellige fasene altså.
Hvordan er det med dere andre som skal ha IKM uke 12?
Også er det veldig fint og spennende å følge med på dere som er i DPO og tester! Krysser fingrene for oss alle.