Her er kaldt, nattefrost, is på bilene, men sol, tørt og fint vær. Slett ikke snø, men snart tid for vinterdekk likevel tenker jegGod morgen.
Har vært oppe siden kl0600.
Her er det et skikkelig snøvær.
Hvordan er været hos dere?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Her er kaldt, nattefrost, is på bilene, men sol, tørt og fint vær. Slett ikke snø, men snart tid for vinterdekk likevel tenker jegGod morgen.
Har vært oppe siden kl0600.
Her er det et skikkelig snøvær.
Hvordan er været hos dere?
Lykke til hos jmJobb nå, jm kl 10, så jobb igjen til kl 17
Kjenner til den følelsen, måtte det i fjor... BahEne bilen må vi faktisk kjøpe dekk til og! Bah!
Æsj å du bor ikke sååå langt unna... Vil ikke kjifte dekk enda, men må vurdere det på mandag når jeg skal kjøre over fjellet...Her er kaldt, nattefrost, is på bilene, men sol, tørt og fint vær. Slett ikke snø, men snart tid for vinterdekk likevel tenker jeg
Her er det fint men kaldt. Har kjørt frøkena i bhg og kommet meg på jobb. Skal til legen kl halv 10 og få sjekket hva som gjør meg så svimmel. Håper de finner ut av noe. Kjedelig å komme like uvitende ut som da man gikk inn...God morgen.
Har vært oppe siden kl0600.
Her er det et skikkelig snøvær.
Hvordan er været hos dere?
Æsj å du bor ikke sååå langt unna... Vil ikke kjifte dekk enda, men må vurdere det på mandag når jeg skal kjøre over fjellet...
Jepp"Umulig å kl på seg"-vær, og bilen forsåvidt!
TakkLykke til hos jm![]()
Det jeg er litt redd for er bot i Trondheim, skal i byen å de som kontrollerer dekk vet jo ikke om jeg kjører over fjellet eller ikke.. Men er jo tryggest å skifte, bedre med bot enn å krasje.Skal du over fjellet bør du skifte ja. Hvorfor vil du vente?
Vi nå skifte på den ene, og kjøpe nye til den andre. Og fikse steinsprut på den første. Og det er bare å få gjort det, tenker jeg. Det kommer snart.
Må nok følge med på værmeldingene i helgen, aner ikke hvor fort det kan komme snø over hæmkjølenDog, neste uke, eller på lørdag egentlig, skal det begynne å regne, og bli mildere. Vi får se. Vi venter vel litt til, siden vi ikke skal på langtur. Over fjellet..avhenger av hvilket fjell, men det kommer snø en del steder nå
Gullegget jobber for fulltEr det meninga at man skal kunne jobbe når man sitter og kjenner at det jobber i eggstokkene? Jeg har trolig el i dag og hodet mitt klarer ikke fokusere på å avstemme regnskap
Jeg tror de pizzabollene var smittefarlig.
Småforkjøla.
Hahaha, den var braJeg tror de pizzabollene var smittefarlig.
Småforkjøla.
Sånn er det når man bor opp en bratt bakke. Her sludder det bare...Du leste riktig.
Snø
Ørskogfjellet? Tror ikke der er noeDet jeg er litt redd for er bot i Trondheim, skal i byen å de som kontrollerer dekk vet jo ikke om jeg kjører over fjellet eller ikke.. Men er jo tryggest å skifte, bedre med bot enn å krasje.
Jeg vasker klær og er hos fysio nå. Etterpå kommer snekker. Hipp hurra!God morgen! Vil sove mere men får det ikke til. Hva skal dere idag? Jeg skal rydde hus og vaske klær![]()
Løp til mannen og gjør den jobben i stedet. Aksjer!! Woop woop!Er det meninga at man skal kunne jobbe når man sitter og kjenner at det jobber i eggstokkene? Jeg har trolig el i dag og hodet mitt klarer ikke fokusere på å avstemme regnskap