Cravings/avsky

Samme. Spesielt syrlig godis er på cravelista. Og appelsinjuice blanda med farris er go-to-drink. Sjokolade, potetgull og fet mat frister veldig lite. Motsatt fra hva jeg craver ellers! :wacky:
Helt motsatt her. Blir kjempekvalm av søtt og surt, men tenker konstant på pizza, brød, burger osv :smiley-ashamed004 det er helt motsatt av slik jeg er til vanlig og også stor forskjell fra forrige svangerskap tror jeg
 
Har ikke noe lyst på noe søtt, helt uvanlig for min del. Ellers har jeg hatt veldig lyst på salami (og ble lei den ferske i forrige graviditet) så blir endel ostesmørbrød. Generelt så syns jeg nesten ingenting frister og tanken på å lage mat sliter jeg med så samboeren er verdens beste og disker opp!
 
Back
Topp