Jeg tenkte detBugaboo donkey skulle det være![]()
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Jeg tenkte detBugaboo donkey skulle det være![]()
Hva har dere fra før? Det kan være verdt å tenke på. Har du f.eks allerede en emmaljunga nxt90 med en liggedel og en sittedel kan du kjøpe nxt twin og bruke begge i starten. Hadde vi hatt litt tettere barn hadde vi gjort det.Søskenvogn anyone?![]()

Det er et veldig godt poeng til alle som vurderer søskenvogn, at storesøsken kanskje ikke vil sitte i vogn. Vi hadde 20mnd mellom våre og storebror nektet vogn.. Vi kjøpte søskenbrett og brukte bæresele på mini når storebror trengte å hvile bena sine i vognaHva har dere fra før? Det kan være verdt å tenke på. Har du f.eks allerede en emmaljunga nxt90 med en liggedel og en sittedel kan du kjøpe nxt twin og bruke begge i starten. Hadde vi hatt litt tettere barn hadde vi gjort det.
Men så blir vår 4 i nov da og vi har ikke brukt noe særlig vogn på nesten to år...![]()
Vi har en BritaxHva har dere fra før? Det kan være verdt å tenke på. Har du f.eks allerede en emmaljunga nxt90 med en liggedel og en sittedel kan du kjøpe nxt twin og bruke begge i starten. Hadde vi hatt litt tettere barn hadde vi gjort det.
Men så blir vår 4 i nov da og vi har ikke brukt noe særlig vogn på nesten to år...![]()
3 fra før som vi er kjempe fornøyde med, men den er det ikke mulig å "bygge på" dessverre 
Godt poeng altså. Tror vi gjør lurt i å vente og se hvordan det blir, jegDet er et veldig godt poeng til alle som vurderer søskenvogn, at storesøsken kanskje ikke vil sitte i vogn. Vi hadde 20mnd mellom våre og storebror nektet vogn.. Vi kjøpte søskenbrett og brukte bæresele på mini når storebror trengte å hvile bena sine i vogna![]()

men for noen priser! Men skal titte litt på Finn. Bugaboo Donkey 5 mono koster 16.199
Har sjekka på Finn, og der ser det ut til at man kan finne brukte donkey som ser ut til å være i god stand til rundt 5-8000? Ikke helt nyeste modell da, men tenker hvertfall selv at det jo er begrenset tid man trenger vogn til begge?Nå tror jeg at jeg har sett feil. Det er donkey 5 duo jeg skal ha. Den er jo enda dyrere.....![]()
Takk for tips, skal sjekke det ut! Kjøpte den vogna vi bruker nå, brukt på FinnHar sjekka på Finn, og der ser det ut til at man kan finne brukte donkey som ser ut til å være i god stand til rundt 5-8000? Ikke helt nyeste modell da, men tenker hvertfall selv at det jo er begrenset tid man trenger vogn til begge?De er fryktelig dyre nye.
Ja, jeg vet ikke helt hvor lenge man bruker vogn til begge?Skal uansett ta en titt! Donkey 5 duo koster rundt 20.000
Ikke tenk på alder, tenk heller på hennes behov. Vi var på Rhodos når sønnen vår var 3 år og 4 mnd. Jeg sa vi måtte ha med vogn eller bæresele. Mannen nektet å ha med noe, gutten var for stor for sånt. Jeg pakket nå bæresele likevel, den tar ikke så stor plass. Vi brukte bæreselen både til han på tre og hun på fire og et halvt.Begynte og tenke litt på ståbrett. Er 3 år og 10 mnd for stort for ståbrett?
Hun sliter med astma, og blir fort andpusten/tungpusta, så kjenner jeg blir mer usikker pga det.
For hun er jo egentlig litt stor da, kanskje?
Vi var på hytta nå, og pga mye piperøyk så kunne hun knapt gå 50 meter uten og bli tett, så ser ikke helt det gå over på 1 år. Så det som gjør at jeg vurderer og kanskje ha muligheten. Men ikke godt og si.Ikke tenk på alder, tenk heller på hennes behov. Vi var på Rhodos når sønnen vår var 3 år og 4 mnd. Jeg sa vi måtte ha med vogn eller bæresele. Mannen nektet å ha med noe, gutten var for stor for sånt. Jeg pakket nå bæresele likevel, den tar ikke så stor plass. Vi brukte bæreselen både til han på tre og hun på fire og et halvt.
Begynte og tenke litt på ståbrett. Er 3 år og 10 mnd for stort for ståbrett?
Hun sliter med astma, og blir fort andpusten/tungpusta, så kjenner jeg blir mer usikker pga det.
For hun er jo egentlig litt stor da, kanskje?
Hun blir 4 i august, så er litt eldre frøkna her, men er den astmaen som jeg vurderer litt med... Og funnet ei nettside som selger nå. Men de finnes brukt, så kanskje se på brukte når det nærmer seg. Tenke litt.Mini er blir 3,5 å vurderer det samme! Er ikke alltid det er så gøy å gå lenger og med astma så hadde jeg hvert fall tenkt at det var aktuelt!
Ja, går heldigvis an å vente å se littHun blir 4 i august, så er litt eldre frøkna her, men er den astmaen som jeg vurderer litt med... Og funnet ei nettside som selger nå. Men de finnes brukt, så kanskje se på brukte når det nærmer seg. Tenke litt.
Ja. Det gjør det. 900 kr er litt om det ikke blir brukt. Og mye som skjer med Hu til juni.Ja, går heldigvis an å vente å se litt![]()
Vi kjøpte på handelsmesse. Lurt å holde øye med før-priser. Også er det noen vogner som sjeldent kommer på salg ift andre. Hvis du vet hvilken vogn du kunne tenkt det så ville jeg satt opp prisvarsel på denNoen som har erfaring med når det er best salg på barnevogn, bilstol og slike ting? Black friday eller januarsalg, evt andre salg?![]()