Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Veldig fint! Og ja, det er jo veldig praktisk! Vi rullet håndklær, for spurvungen på 1818g flagra så voldsomt med armene hvis hun ble liggende uten. Lille tuppa..Har sydd dette selv. Vis vedlegget 97761
Kommer til å bruke det i senga/vugga, kanskje vogna også. Med storesøstrene brukte vi helsetepper o.l. som vi rullet sammen. Funker det også, men kjekt å ha et som kan flyttes rundt på på en enkel måte.
Kjempefint! Jeg er jo så sent ute, 3 uker til termin plutselig. Får håpe hun er kjapp hun jeg skal bestille fraJVis vedlegget 97769 Vi har bestilt oss denne fra My Beloved Ones på facebookgleder meg til å ta den i bruk! Tror det er lurt med babynest
![]()
Ja, jeg ville ha en litt nøytral en med dyr på, så er veldig fornøyd hehe! Hu jeg bestilte fra lagde den vel på en helg eller noe! Også var ikke prisen så ille hellerKjempefint! Jeg er jo så sent ute, 3 uker til termin plutselig. Får håpe hun er kjapp hun jeg skal bestille fra![]()
Kjøpte mitt på finn.no, betalte 500, var nesten ikke brukt.. Har vasket trekket og det ser helt nytt utDet har jeg og. Men jeg lurer på om jeg vil ha to. Ett til å ha i sengen og ett til sofaen (evt ta med steder)
Jeg sydde mitt på to dager, og jeg er ingen syerske, så det skal være mulig å få tak i et i løpet av tre uker, vil jeg tro. Jeg er med i en gruppe på facebook hvor folk i Trondheimsområdet kan kjøpe/selge barneutstyr, og der er det flere som syr og selger babynest. Er ei som har salg nå, selger de til 350,-Ja, jeg ville ha en litt nøytral en med dyr på, så er veldig fornøyd hehe! Hu jeg bestilte fra lagde den vel på en helg eller noe! Også var ikke prisen så ille hellerjeg duger jo ikke til å sy eller noe sånt, og da er det greit at man kan kjøpe det hehe.
Ja jeg vurderte å sy sjøl, men bor så langt unna stoff og stil så jeg tror ikke det vil lønne segOverraskande lett å sy - gjort på eit par timarFint med mønster frå Stoff og stil!
Nå i disse salgstider kan du jo kjøpe ett fint sengesett som du syr det av.Ja jeg vurderte å sy sjøl, men bor så langt unna stoff og stil så jeg tror ikke det vil lønne segHer i bygda er det bare dyre stoffbutikker. Men, hvor mange meter trenger man egentlig?
Da er du flink! Jeg har prøvd å sy og strikke, men blir så forbanna at jeg kaster det fra meg... Så jeg lot heller være å prøve denne gangenJeg sydde mitt på to dager, og jeg er ingen syerske, så det skal være mulig å få tak i et i løpet av tre uker, vil jeg tro. Jeg er med i en gruppe på facebook hvor folk i Trondheimsområdet kan kjøpe/selge barneutstyr, og der er det flere som syr og selger babynest. Er ei som har salg nå, selger de til 350,-
Trur det er beregna litt over ein meter (1,10) av to ulike stoff (om du vil ha ulike stoff inni og utanpå) Og platevatt til bunnen og kantane. Skråbånd og snor/bånd. Du kan evt. kjøpe frå Stoff og stil på nett?Ja jeg vurderte å sy sjøl, men bor så langt unna stoff og stil så jeg tror ikke det vil lønne segHer i bygda er det bare dyre stoffbutikker. Men, hvor mange meter trenger man egentlig?
Alle jeg kjenner som har babynest har vært kjempefornøyde, så den blir nok godt bruktHar lest om dem, men ble aldri helt enig med meg selv om det var noe jeg følte at det var behov for eller ikke. Etter all tenkingen bestilte jeg i går fra epla.no. Nå bare gleder jeg meg til å få den.
Alle jeg kjenner som har babynest har vært kjempefornøyde, så den blir nok godt brukt![]()
Enig, første gang for meg også. Har null erfaring, men har heldigvis to venninner som fødte for et par måneder siden, og de hadde litt mer erfaring og ga meg heller noen tipsSå bra. Da har jeg ikke gjort noe bom kjøp. Litt vanskelig er førstegangs fødende og det er så mye å velge i. Et hav av ting som noen synes er viktig og andre ikke.
Enig, første gang for meg også. Har null erfaring, men har heldigvis to venninner som fødte for et par måneder siden, og de hadde litt mer erfaring og ga meg heller noen tipsmen jeg kjøper iallefall det mest nødvendigste nå, også får vi se hva vi har lyst på eller plutselig trenger etterhvert som behov kommer
![]()