Håper virkelig det er strek i morgenJeg er sikker på at det er en spire!! At urinen ikke var konsentrert nok. Krysser fingrene og venter spent på morgendagens test![]()
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Håper virkelig det er strek i morgenJeg er sikker på at det er en spire!! At urinen ikke var konsentrert nok. Krysser fingrene og venter spent på morgendagens test![]()
10 dpo. Var likksom bare så sterk i går så forventet likksom strek på tidligtestenHvor mange dpo er du? Testen jeg tok i dag tidlig var så og si blank, men hadde sterkere senere i dag. Kanskje det er testen som er dårlig?![]()
men får bare vente til i morgen. Hvor mange dpo er du?Da jeg hadde kjemisk så fikk ikke jeg strek før på ikm dagen tror jeg det varHåper virkelig det er strek i morgen![]()
Jeg har troa!Ja, men ikke fått time enda..Nei, altsådet tar jo helt av hos deg
har du bestilt time til gyn?
![]()
Ja, men er negative..Har du tatt g-test for å sjekke om det kan være derfor?![]()
11 dpo i dag. Kunne såvidt se en skygge i går, tilnærmet blank på morgenen i dag, stigning fra i går på testene jeg tok utpå dagen i dag, samt positiv CB digital. Ikke tatt tidligtest.10 dpo. Var likksom bare så sterk i går så forventet likksom strek på tidligtestenmen får bare vente til i morgen. Hvor mange dpo er du?
![]()

Jeg tok ny tidligtest i dag, denne gang fra Metode og den var fullstendig blank..fremdeles tidlig, men klarte ikke vente. Om noen har, hva er erfaringen med den?
Symptomer tidlig er jo bra tegn det daNoe er på gang, så får vi bare avvente til etter IKM om det ikke er kjemisk.
Kommer nok til å teste hver dag fram til IKM
Har hatt så fryktelig halsbrann siste to dagene. Det har jeg hatt en gang før, og det var når jeg var ganske langt på vei sist.
Lover ikke bra med symptomer så tidlig, men![]()

Den streken der ser rosa ut i mine øyneEr der vanlig med skygge på testene fra Valmed (kjøpt på boots)? Kan det være en ordentlig strek? Mensen forsinket 3 dager![]()
Den streken der ser rosa ut i mine øyneHar du digital?
Tenker det burde være sterkere strek 3 dager etter ikm, men om eggløsning var på et senere tidspunkt er jo alt på etterskudd 
Joda, det er vel bra, men det et slitsomt nok med symptomer, så greit å slippe å ha det fra uke 4 liksomSymptomer tidlig er jo bra tegn det da
Masse gratulerer, skal heie på spiren din![]()
takk
Snikertidligtestene fra metode gir veldig seint utslag/svak strek i forhold til andre tester. Jeg fikk tydelig strek på vanlig babyplan og nesten usynlig strek på metode tidlig.
Tusen takk for svar!! Der steg håpet litt igjen
Lurer på om jeg er i stand til å ikke kjøpe en test til (annet merke) i morgen
Tusen takk for svar!! Der steg håpet litt igjen
Lurer på om jeg er i stand til å ikke kjøpe en test til (annet merke) i morgen
![]()
Tusen takk, kjente håpet kom litt tilbake11 dpo i dag. Kunne såvidt se en skygge i går, tilnærmet blank på morgenen i dag, stigning fra i går på testene jeg tok utpå dagen i dag, samt positiv CB digital. Ikke tatt tidligtest.
Håper bare tidligtesten du tok var dårlig og at du får to streker i morgen![]()
Tusen takkDa jeg hadde kjemisk så fikk ikke jeg strek før på ikm dagen tror jeg det varKunne skimte en svak strek dagen før, men tenkte det var skygge. På ikm fikk jeg en veldig klar og rosa strek. Så ikke gi opp
Jeg har troa!
Husker ikke nøyaktig. Men den på ikm var ganske sterk, og så gikk det gradvis nedover etter den dagen. Og TR kom vel 4-5 dager etter den første positive testenTusen takkJa håper virkelig det kommer to streker! Hvor lenge hadde du positiv før de ble negative igjenn?

Ja sånn jeg har visst at jeg har vært gravid alle gangene. Tidlige symptomerJoda, det er vel bra, men det et slitsomt nok med symptomer, så greit å slippe å ha det fra uke 4 liksomtakk
![]()

Får håpe den sitterJa sånn jeg har visst at jeg har vært gravid alle gangene. Tidlige symptomer![]()
