Barna mine er store. Vi ser de knapt mellom aktiviteter, skole, venner, kjøretimer osv. Så i noen dager orker vi så ofte... men gjør ikke det hele tiden... blir den ene uken i måneden.Hvordan orker dere? Dere har tre barn, og vi har bare ett (pluss ett bonus), har hverken tid eller ork til mer enn en gang i uka maks. Så gjelder å treffe med den runden![]()
Samtidig så føles det som vi prøver litt hardere når vi styrer på slik
Men jeg vet at det ikke nødvendigvis er bra med sex for ofte heller. Men akkurat nå passer det oss. Er litt slik forholdet vårt er, siden vi ikke bor sammen hele tiden så har vi mye sex i perioder og lite andre perioder. Og denne gangen kom han med fly for å rekke eggløsningen midt i all jobbingen. Så da får det bli valuta for pengene og
Regner 1 dpo i morgen.







Der har det begynt å dukke opp to streker, nærmer seg vår tur til testing etterhvert også (bare smøre tjukt med litt tålmodighet først)
Jeg har bestemt meg for å klare å holde meg til neste lørdag tidligst med å teste. Da er jeg 9 eller 10 DPO... og det skal jeg klare... tror jeg