rebi11
Forelsket i forumet
Jepp men likens som igår.. Venter på urin nr 2 jeg nåHar du testet noe mer i dag?

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Jepp men likens som igår.. Venter på urin nr 2 jeg nåHar du testet noe mer i dag?

Ja jeg har allerede bestilt time til gyn - sånn at jeg er klar til neste rundeKrysser fingrene for at lutealfasen er mye lenger denne gangener som tidligere nevnt vanskelig å vite før man måler, men det er god trøst i at det finnes hjelp om det er tilfelle!

Jeg testet positivt syklusdag 17, tror den kom fort for gikk over fra gjennomsiktig el-slim til mye hvitt utover syklusdag 18, så hadde nok eggløsning en plass mellom kveld dag 17 og kvelden dag 18 da? Kan jo hende det ikke er en levelig eggløsning heller, siden den er så sen og rask for en 28 dagers syklus.. Kan ingenting om detteHvilken CD fikk du EL?![]()

Venter spent med degJepp men likens som igår.. Venter på urin nr 2 jeg nå![]()
Urin to er definitivt best her, merkelig, men alltid vært sånnJepp men likens som igår.. Venter på urin nr 2 jeg nå![]()

Å så stas det hadde vært! Fin bursdagsgaveJa, det er helt sant, nå vet vi mer, at EL muligens kommer senere. Hvis sen EL viser seg å være vanlig for meg vet jeg hvorfor vi ble uplanlagt gravid sist hvertfall…
Ja lurt å ha litt «teknikker», skjønner meninga med EL-tester nå. Men jeg skal ikke klage, all ære til dere som har hatt flere prøveperioder, mye både fysisk og mentaltEr ikke sikkert hormoner og slim er good fordi om jeg fikk EL nå da, så blir spennende å se om det blir noe nå
Håper å følge deg og resten av gjengen i November ja, hadde vi faktisk truffet på noe nå kan det hende en bebis kommer til selve bursdagen min
![]()

Ja lurte på dette jeg og, men må bare se som Vifårse sier (navne passer godt på dette forumet)Litt bekymret for kort lutealfase med EL på cd 22 eller 23.. IKM er jo lørdag 1. mars - men før første svangerskap fikk jeg alltid TR på torsdager, dvs 27. feb.. ikke mange dagene uansett![]()
Nå bare krysser vi fingrene for at vi ikke får se TR daTok en på urin 1 som jeg ikke synes så sterkere ut enn i går, men tok en etterpå på urin to som så litt bedre utHar du testet noe mer i dag, @Mindel ?![]()
synes det drar litt ut, men det er som det er!Så spennende! Har du tatt test?Spennende dag i dag - jeg våknet med masse slim så kanskje det endelig er eggløsning?
Skal ta test om et par timer.
Er så langt bak dere andre at jeg burde nesten bytte gruppe nå![]()
![]()
Så jo denne etterpå, den så positiv utTest tatt - og nå begynner det å likne noe!
Kanskje jeg får positiv i kveld eller i morgen, så aksjer skal legges!![]()
happy humping!Dette så bra utUpdate: Fikk positivt på digitalt!!! Aksjer lagt inn igår.og det har vært en fin stigning på premium. Er på jobb kan ikke ta en test til. Wiiii venter på tilbakemelding om jeg kan komme inn hos gyn for kontroll.
Vis vedlegget 454970

Å så kjedelig! Men siden du MÅ vite, så hadde jeg nok hørt som deg løpt innom en kiwi eller noe etter makesure. Ikke så mye ulik kvalitet på eggløsningstester, ikke som på hcg i alle fall.Var mer el slim i går, men ikke voldsomt. Ser ikke ut til at det peaker i dag heller. Nå er jeg tom for testerpostnord har ennå ikke mottatt pakken, så regner ikke med den kommer i dag. Skal jeg prøve progesteron denne mnd MÅ jeg vite når el er. Mulig jeg må snike meg i butikken på vei hjem!
Vis vedlegget 454972
Oi det har jo gått fra svake (men tydelige) til veldig sterke nå da! Ser jo veldig bra ut, hvilken dpo er du kommet til nå?Tok en på urin 1 som jeg ikke synes så sterkere ut enn i går, men tok en etterpå på urin to som så litt bedre utsynes det drar litt ut, men det er som det er!
Haha ja!Ja lurte på dette jeg og, men må bare se som Vifårse sier (navne passer godt på dette forumet)Nå bare krysser vi fingrene for at vi ikke får se TR da

De siste der ser jo veldig fine ut syns jeg daTok en på urin 1 som jeg ikke synes så sterkere ut enn i går, men tok en etterpå på urin to som så litt bedre utsynes det drar litt ut, men det er som det er!

Ja, går ut i fra det!Dette ser bra ut! Da er du 3 DPO på mandag?
Fikk rasket med meg en pakke fra make sure på butikken i lunsjenÅ så kjedelig! Men siden du MÅ vite, så hadde jeg nok hørt som deg løpt innom en kiwi eller noe etter makesure. Ikke så mye ulik kvalitet på eggløsningstester, ikke som på hcg i alle fall.
bare håper ingen så meg, ellers vet hele bygda hva vi driver på med hahah! Er derfor jeg bestiller på nett og ikke går i butikken. Så er litt fristet til å teste allerede nå, syns det skjer ting.Jeg ble gravid med eggløsning på CD 20 med førstemannLitt bekymret for kort lutealfase med EL på cd 22 eller 23.. IKM er jo lørdag 1. mars - men før første svangerskap fikk jeg alltid TR på torsdager, dvs 27. feb.. ikke mange dagene uansett![]()
Bare teste! Og en gang i kveld, så er du sikkerFikk rasket med meg en pakke fra make sure på butikken i lunsjenbare håper ingen så meg, ellers vet hele bygda hva vi driver på med hahah! Er derfor jeg bestiller på nett og ikke går i butikken. Så er litt fristet til å teste allerede nå, syns det skjer ting.