Det var hyppig aksjelegging, vi klarer bare annahver dag, kanskje to dager på rappen til nød (sånn er vel bare livet med 2 barn)Maksimal på cb fertilitetsmonitor i går morges. La inn aksjer i går morges og kveld, samt nå i morges. Hvor ofte/lenge ville dere fortsatt å legge inn aksjer?
Så ville ikke vært så stressa, orker dere en runde til så kjør på, men innsatsen er jo strålende allerede
Maksimal på CB - betyr det maksimal fertilitet (altså dagen før EL om jeg husker riktig), eller dagen EL er? Er vel ikke noe vits med aksjelegging mer enn 1 døgn etter EL ihvertfall. Og man er mest fertil de to dagene før og EL-dagen

Aldri tenkt på før, men ser jo på nett at flere har prøvd det med suksess
Litt kjedelig å da, men nå har ihvertfall aksjelegging starta (tross mange dager til forventa EL, just in case, vet ikke om det blir EL-testing, og temping har jeg aldri prøvd)




