En person i vår omgangskrets har klart å spre det gode budskap på fest
Så vi valgte å fortelle Facebook det nå med bilde fra TUL! Ikke akkurat det vi så for oss, men ville at det skulle være VÅR nyhet, og ikke noen andres! Så da er det i alle fall alle som vet det rundt oss nå!
er litt sånn her og, kom inn på den lokale sparen her om dagen da jeg fikk et"gratulerer" slengt etter meg av ei venninde av mi søster. Har sagt så tydelig at det bare er nærmeste familie enda. Blærh


Sa det til venner etterhvert som jeg snakka med de etter positiv test og til foreldrene våre sa vi det etter privat ultralyd ved uke 7/8.
Ideelt sett ville jeg venta litt til, men det er mange venner her som vet nå, og for å kontrollere og eie det sjøl tror jeg vi deler det på 11+6. Alt så bra ut på ultralyd 8+4. Så må slå meg til ro med at det fortsatt ser bra ut tror jeg. Tanker?
Får bare håpe alt går godt fremover nå.
Ææh blir liksom mer virkelighet og si det. Haha. Litt skummelt.