Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari

Nope, du er ikke alene om detEr det andre som er heelt i gravidbobla og bare tenker på det hele tiden? Tiden går såå sagte og jeg sjekker gravid apper flere ganger om dagen![]()

Tenker absolutt på det, men mye mindre nå enn med første! Da hadde jeg mye mer tid til å tenke på detEr det andre som er heelt i gravidbobla og bare tenker på det hele tiden? Tiden går såå sagte og jeg sjekker gravid apper flere ganger om dagen![]()

Så bra det er flere hehe, jeg prøver jo å la vær, men det fungerer ikke så braNope, du er ikke alene om det![]()
Jaa det blir sikkert noe annet når det er første gang ja! Man aner jo ikke hva man går til og da blir det fort mye tankerTenker absolutt på det, men mye mindre nå enn med første! Da hadde jeg mye mer tid til å tenke på det![]()
Nei! Også må man jo ha alt av utstyr og slikt også. Husker jeg brukte myyye tid på å lese meg opp og forberede meg! Veldig stas med nr. 1 daJaa det blir sikkert noe annet når det er første gang ja! Man aner jo ikke hva man går til og da blir det fort mye tanker

Ikke like mye som med første, men ja!Er det andre som er heelt i gravidbobla og bare tenker på det hele tiden? Tiden går såå sagte og jeg sjekker gravid apper flere ganger om dagen![]()
Nå rekker jeg ikke tenke like mye på det, men jeg teller jo dagene likevel, hahaJaa ikkesant! Jeg lager lister og googler rundt, er jo veldig hyggelig egentlig daNei! Også må man jo ha alt av utstyr og slikt også. Husker jeg brukte myyye tid på å lese meg opp og forberede meg! Veldig stas med nr. 1 da![]()
Deilig å ha fulle dager så man glemmer det litt imellom! Jeg har ferie og ingen barn fra før aå her er det masse tid til å tenke heheIkke like mye som med første, men ja!Nå rekker jeg ikke tenke like mye på det, men jeg teller jo dagene likevel, haha
![]()
Jeg er også der! Bruker mye tid på forum, for det er eneste plassen jeg «er gravid»Er det andre som er heelt i gravidbobla og bare tenker på det hele tiden? Tiden går såå sagte og jeg sjekker gravid apper flere ganger om dagen![]()
Nå har vi hatt familie rundt oss et par dager, var litt deilig å tvinge tankene over på noe annet /)Jaa der sier du noe ja! Kanskje det blir enda lettere når jeg kan snakke med alle rundt om detJeg er også der! Bruker mye tid på forum, for det er eneste plassen jeg «er gravid»Nå har vi hatt familie rundt oss et par dager, var litt deilig å tvinge tankene over på noe annet /)
Oh yesEr det andre som er heelt i gravidbobla og bare tenker på det hele tiden? Tiden går såå sagte og jeg sjekker gravid apper flere ganger om dagen![]()

Ja, jeg mener å huske at tiden gikk fortere når det var «offisielt», og jeg faktisk kunne utøve alt jeg ønsket knyttet til graviditet og forberedelser, og ikke bare planleggeJaa der sier du noe ja! Kanskje det blir enda lettere når jeg kan snakke med alle rundt om detSå deilig at tiden har gått litt
Jaa jeg håper vi får oppleve det også!Ja, jeg mener å huske at tiden gikk fortere når det var «offisielt», og jeg faktisk kunne utøve alt jeg ønsket knyttet til graviditet og forberedelser, og ikke bare planleggeDet er også veldig hyggelig å dele det med «alle» i stedet for å holde det helt for seg selv.
JaaaaEr det andre som er heelt i gravidbobla og bare tenker på det hele tiden? Tiden går såå sagte og jeg sjekker gravid apper flere ganger om dagen![]()
Å ja, denne gangen vil jeg virkelig nyte det, for jeg vet hvor fort tiden går etterhvert.Jeg husker det var slik i forrige svangerskap også! Synes ukene i første trimester føltes som et år.
Ventet på første jordmortimen og oul. Gikk sååååå sakte.
Men tiden gikk fort fra perioden rundt uke 20 husker jeg. Og plutselig kom fødselen og svangerskapet over.
Så nyt tiden!
Jeg liker å være gravid, så er så glad om dagen og koser meg med tanken. Og nyter tiden, for det går fortere enn vi aner.
Er litt godt at tiden går sakte for en gangs skyld - jeg bruker jo å klage for at tiden går for fort.Ja tiden går såååååå sakte, føles som en evighet til TUL. Men er sikker på at tiden etterpå går fort, for da kan kan jo forhåpentligvis starte å gjøre ting og fortelle andre... Er helt pling i hodet for tiden, så lange dagerJeg husker det var slik i forrige svangerskap også! Synes ukene i første trimester føltes som et år.
Ventet på første jordmortimen og oul. Gikk sååååå sakte.
Men tiden gikk fort fra perioden rundt uke 20 husker jeg. Og plutselig kom fødselen og svangerskapet over.
Så nyt tiden!
Jeg liker å være gravid, så er så glad om dagen og koser meg med tanken. Og nyter tiden, for det går fortere enn vi aner.
