Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Vi skal ha taco.Hva skal folk ha til middag idag?
Hva skal folk ha til middag idag?
hater denne kvalmenVi hadde kalkunbryst med fløtegratinertepoteter, rosenkål med bacon og urtesaus. Klarte å spise nesten to porsjoner. Det var vel ny rekord de siste ukeneHva skal folk ha til middag idag?

Det er allerede en facebookgruppe. Termin november 2021 heter denVet ikke om det er lov til å poste her men fant ingen regler på det, jeg synes dessverre denne siden er litt «tungvinn» å har derfor opprettet Facebook gruppe Termin november 2021 - Norge. gruppa er synlig men privat så ingen kan se hvem som er medlem eller hva som blir skrevet . Om flere vil være med der i tillegg til her![]()

Jeg finner kun 3 danske?Det er allerede en facebookgruppe. Termin november 2021 heter den![]()
https://www.facebook.com/groups/250447109912782/?ref=share prøv denne linkenJeg finner kun 3 danske?Kanskje den er skjult?

Hun som startet den er finskAh! Så beskrivelsen og teksten der så antok at den var dansk! Var så merkelig innledning!
forstår at du ble usikker
Kjenner jeg gruer meg litt til hverdagen starter igjen. Har hatt påskefri siden forrige fredag.
Har vært deilig med litt roligere dager. Selv om det er begrenset hvor rolig det blir med en 2 åring.
Er mye trøtt og kvalm for tiden, så gruer meg litt til jobb igjen.![]()

Jeg føler det samme! Skal ha hjemmekontor, men samtidig har jeg 6-åring som har et stort oppmerksomhet behov og at vi prøver å bygge hus på kveld og helg. Kvalmen er ikke så ille hver dag, går litt opp og ned. Men konstant trøtt og tom for energi.
Jobber du mye?