Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lykke til med testinga!![]()
Håper den går over på høy fort. Første pp med monitor
![]()
Håper den går over på høy fort. Første pp med monitor
Tusen takk! Hvordan ligger du an?Lykke til med testinga!
Håper for oss begge [emoji173]Vi ligger nesten på samme cd jo! Spennende! Håper det klaffer for oss begge denne runden [emoji1316]
Er 6dpo i dagTusen takk! Hvordan ligger du an?
Det samme som megEr 6dpo i dagspennende dager fremover.
Skal teste på fredag, er da 10dpo. Når skal du teste?Det samme som megblir veldig spennende
![]()
når skal du teste først? Føler det er noe som skjer med kroppen min som eg ikke har kjent før, stikking nede på venstre side, magen er treg og oppblåst, brystvortene er litt ømme!! Så eg er veldig spent på om snuppa mi kan få seg eit lite søsken
ein stor drømm vertfall
![]()
Jeg driver å tester etter eggløsning. Skal hele streken være like sterk eller sterkere enn kontrollstreken? Ene ytterkanten her på teststreken er mørkere enn resten om dere forstår. Har tatt bilde men får ikke til å laste de opp![]()
Hihi alle er sånnOm den er like sterk eller sterkere enn kontrollstreken så er den positiv! Hvis du har ujevn farge på teststreken kan det være pga fargestoffet! Ville tatt en ny[emoji5]
men synes jeg husker de var sånn når jeg testet etter el med førstemann og. De er nok negative da sikkert også er det jeg som myser Ja samme følelse har eg, der sa du det, noe som strekker seg er det rette orde Hehe nett som ein strikk som blir dradd i litt etter litt HeheSkal teste på fredag, er da 10dpo. Når skal du teste?
Spennende symptomer daJeg kjenner litt ilinger og strekkfølelse i livmorområdet. Ikke så mange symptomer enda. Men de kommer vel, om det er en graviditet eller TR
![]()
![]()
![]()
Øverst etter redigering. Nederst orginal bildevanskelig å få frem uten å redigere fant jeg ut[emoji28]
Hvilke tester bruker du?Hva skjedde her liksom.. Tenkte at den skulle bli mye strekere.. Men har kroppen prøvd å slippe ett egg og ikke fått det til.. eller.. sterkeste test kun 5 dager etter mensen slutt ( nest nederste test)![]()
Klarer ikke å finne navnet på dem på nettet, men tror det var fra tosteker og den som er sensitiv. Men skal sjekke når jeg kommer hjem. Syns det var rart vist den skulle bli nesten blenda hvit i dag ( på morgen urin) for i går ettermiddag så var den også veldig svak.. den hadde jo liksom stigning, frem til den sterkeste av dem.. Men det er jo alt for tidlig for el. 5 dager ette mens.. ?? Får teste frem til helga.. når æ egentlig skal ha el.Hvilke tester bruker du?
Jeg brukte noen tester når jeg startet å lete etter EL og de var veldig dårligere. Ble svakt sterkere før de ble svake igjen men ikke i nærheten av noen positiv test. Var da sikker på at jeg hadde gått glipp av LH toppen, at den var så kort så begynte å teste to ganger daglig. Men det var bare dårlige tester så skiftet merke og der er det ingen tvil om når det er positiv test.