Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
72 cm og 7945 g.
Legen hørte et knepp i hofte, så vi er henvist til røntgen. Krysser fingre for at det bare er tull og tøys.

Han her har også en liten føflekk. Kanskje 3x2mm stor. Hvordan er hennes?Hatt kontroll i dag, fin og trygg frøken og veldig observant. Fikk sjekket den medfødte føflekken hennes, den så fin ut, tok mål av den, så følger de med på den. Leste et sted at man visstnok skal det med de som er medfødte, siden det ikke er så vanlig.
74 cm lang, og 8995gramMidt-på-treet-frøkna vår
Sprøyte nr var lett match, sprøyte 2, da kom det noen tårer. Mammaen hadde satt emlaplastrene litt lavt dessverre![]()
Han her har også en liten føflekk. Kanskje 3x2mm stor. Hvordan er hennes?
Veldig mørk den som han min har... Er vell en lege som har nevnt den gjennom alle kontrollene vi har vært på, men sa ikke noe spesielt. Rart egentlig?3-4mm x 5-6mm målte han. Så da følger de med på at den ikke plutselig vokser. Men den er fin i fargen, veldig lys brun, så han sa den så helt grei ut![]()
Veldig mørk den som han min har... Er vell en lege som har nevnt den gjennom alle kontrollene vi har vært på, men sa ikke noe spesielt. Rart egentlig?
Ok. Får høre om de har noen tanker ved evt neste kontroll.Nja..tja..jeg leste en artikkel om det, så jeg ba om å få den fulgt opp. Så da tok de mål. Den har ikke blitt sett på, på andre kontroller.
Ok. Får høre om de har noen tanker ved evt neste kontroll.Har fødselsmerke selv så det kan jo være pga det at han har fått sin.
80 cm og 10,2 kg.
Fikk en vikar på helsestasjonen som begynte å prate om at det kunne vært aktuelt med veksthemming fordi datteren min er så lang.. De gjorde ikke det før de var rundt 12 år, men det var jo noe å tenke på, sa hun, og at vi måtte følge opp lengden hennes.. Hun var lang (55) når hun ble født, så jeg synes ikke hun har vokst unormalt fort.
Hva tenker dere om det? Jeg ble skikkelig sint og lei meg.