spirelitens
Februar 2014's Miss Kokk <3
Tilgangsansvarlig
Februar 2014 - Skjult forum
VIP
Marslykke 2016
Har ikke tenkt noe på sko ennå, men hun bruker 26 i vintersko 
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Er kanskje litt for tidlig å kikke i butikkene, er nok enda noen uker til vårvarene florerer, tenker jegJeg var å titta litt i butikkene mens vi venter på våren. Synes det var kjedelig utvalg. Har lyst å kjøpe noen med borrelås, så hun kan ta de av og på selv. Og vil ha noen i skinn. Mulig vi må kjøpe på nett.
Prøvde noen sko fra ecco og ponny i butikken forrige uke. Kunne ikke ha større enn 22Hun bruker 22 nå, så det blir vel 24 tror jeg.
Hva slags vet jeg ikke enda helt. Men var fornøyd med kavat i fjor![]()
Fornuftig! Kjøper ikke enda her heller, fortsatt kaldt og guffent ute en stund til. Men gleder meg skikkelig til våren!!Prøvde noen sko fra ecco og ponny i butikken forrige uke. Kunne ikke ha større enn 22Sonderer terrenget litt og bestemmer meg for hvilke sko jeg vil ha, men venter lengst mulig med å kjøpe - så varer de lengst mulig. Sommersko skal gjerne passe fra april til september
Å, jeg gleder meg også skikkelig til våren! Blir deilig å slippe å pakke på alle vinterklærne. Styre med å få tommelen inni votten og strikken under skoa. Det gjør hverdagen litt lettere. Og kanskje hun kan kle på seg mer selv etterhvert også.Fornuftig! Kjøper ikke enda her heller, fortsatt kaldt og guffent ute en stund til. Men gleder meg skikkelig til våren!!
Veldig fine! Jeg holder en knapp på Viking Hobbit igjen jeg, veldig greit med borrelås og GoretexDisse er de jeg har kikket på:
Vis vedlegget 163473
Ecco til venstre (skinn) og ponny til høyre (semsket).
Vis vedlegget 163474
Vis vedlegget 163475
Høres bra utVeldig fine! Jeg holder en knapp på Viking Hobbit igjen jeg, veldig greit med borrelås og Goretex![]()
Jeg har ikke reagert på at de er varm eller klam, men nå var det ikke mye varme eller sommer på Vestlandet i fjor. Vi har Ecco-sandaler i tillegg da, som hun bruker som tøfler i barnehagen. Det har vi tenkt å fortsette med. Så kan de brukes ute på de varmeste dagene.Høres bra utsikkert mye bedre enn de joggeskoene jeg så på (midterste bildet) selv om jeg likte sålen godt.
Men synes sånne sko fort kan bli for varme på sommeren, tenkte å kjøpe noen som holder både sen vår, sommer og tidlig høst. Eller er de luftige?
Tenkte på det samme, litt forskjell på sommeren avhengig av hvor man borJeg har ikke reagert på at de er varm eller klam, men nå var det ikke mye varme eller sommer på Vestlandet i fjor. Vi har Ecco-sandaler i tillegg da, som hun bruker som tøfler i barnehagen. Det har vi tenkt å fortsette med. Så kan de brukes ute på de varmeste dagene.
JeppTenkte på det samme, litt forskjell på sommeren avhengig av hvor man bor![]()
Har alltid sandaler i tilleggJeppuansett så tenker jeg at joggesko på varme sommerdager kan bli klamt, så sandaler er lurt å ha i tillegg
![]()
De så veldig lette utDe fra Bobux er et ukjent merke for meg. Jeg vil helst at hun skal ha noen sko med myk såle og ikke så stive. Så får foten utviklet seg selv.