Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Kjøpte denne bilstolposen i merinoull som også kan brukes i bagen. Tror den blir fin til vår/høstbaby
![]()
![]()
![]()
Veldig lekkerJeg bestilte dette for en stund siden, og først etter jeg hadde purret på det fikk jeg svar, 12 dager etter betaling. De har den ikke på lager. Utrolig dårlig! Det skal ikke ta dem 12 dager og en purring på å gi meg beskjed om det. Heldigvis fikk jeg lagt inn en bestilling på glowy.no så da er det bare å krysse fingrene for at den kommer.
Ser ikke ut til at du kommer til å mangle klær til den lilleHar i kveld vasket 165 plagg
Kom endelig over ei som hadde nokså lik smak som jeg kunne kjøpe brukt av.
Ga 400,- for alt sammen og det beste er Carter's plaggene som jeg hadde tenkt til å bestille selv
Nå har jeg nok skift til veslemann, så deilig å slippe stress med riktig mengde klær <3
Vis vedlegget 50416
Ikke de første mnd neiSer ikke ut til at du kommer til å mangle klær til den lille![]()
Kjøpte de første gravidklærne i dag.
Begynner å bli ubehagelig i trange jeans nå.....
Vis vedlegget 50783
De er kjempe godeKjøpte selv de første gravid klærne i går, var skikkelig lei av å gå med knapp og smekk åpenkjøpte 2 likens bukse som du i lys dongeri + mørk, helt fantastiske bukser!!
♧ Sendt fra app'en ♧
Har lik genserKjøpte de første gravidklærne i dag.
Begynner å bli ubehagelig i trange jeans nå.....
Vis vedlegget 50783
Den genseren er sååå finHar lik genser
Heldigen som har venter helt til nå med mammaklær! Jeg måtte ha mammabukser i begynnelsen av 2.mnd, men så kunne vi se det på magen min da vi tok testen også da
Begynner å bli lei av å bære magen nå![]()