Wow, snakker vi kaldt inne eller?:O Yikes, det er kaldt når det er 16 grader inne, her var det 19 og det synes jeg er veldig kaldt! Meeen, i fjor da vi sto opp en dag var det kun 13 grader inne.. Da fyrte jeg i ovn så den omtrent blei rødglødende![]()
![]()
Fryse skal vi ikke iallfall
Takk takk, han skal få ny time til innleggelse og overnatting på sykehuset på søvnavdelingen. Så får vi se hva de finner ut, har blitt verre etter han hadde hjernerystelse også i arbeidsulykken!
Hehe ja, har ikke vært så kaldt her etter sommeren..men var nok fordi alt av lys og varme var slått av.. ja uff, vinteren her er kald, også er det så sykt dårlige vinduer her, så blir ofte til at det er mellom 11-16 grader inne når vi står opp om vinteren
Håper det ikke tar lang tid for svar hos mannen din! Men godt han blir tatt på alvor hvertfall
★Sender fra pipe-gjøken★