Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Åh det er så håpløst altsåJa, fint å kunne sjekke med blodprøver når man tviler.
Legen min bare sa at vi kunne se bort fra at stoffskifteverdien var for høy, for svangerskapet påvirker verdiene til å bli feil uansett. Så hun bare føysa det bort, men jeg leser på nett at verdiene jeg har bør behandles med tabletter som hjelper stoffskiftet. FSH burde ligge mellom 0,1 og 2,5 i første trimester, og min verdi var på 4,1. Skal be om en kontrollmåling i første omgang.Tror ikke fastlegene er spesielt gode på hormoner og forventede nivåer, i alle fall ikke min fastlege.
Det som er veldig dumt er at det er litt økt fare for SA ved stoffskifteproblem, og det var derfor jeg ville ta prøven, også bare skjønner ikke legen resultatet tydeligvis. Må fikse sjæl (igjen).![]()
Når man må veilede dem til svaret! Også er jo ofte alt «normalt» når man er gravid
Er det noe som kan gjøres uten medisin evt?
Hehe ingenting å beklageSorry, ble litt langt om stoffskifte!
Men hurra for gode HCG-resultater uansett!![]()
bare hyggelig det!Jeg fikk 2-3 på digital når jeg var 13 dpo4+1, når fikk dere 2-3 på digital?
Vis vedlegget 477462
Tror jeg testet 4+0 og fikk da 2-3, men tror også den festet seg ganske tidlig. Hvis den fester seg litt senere så kan det ta litt mer tid.4+1, når fikk dere 2-3 på digital?
Vis vedlegget 477462
Men den streken der er veldig lik som da jeg fikk 2-3 i alle fall, så den er nok rett rundt hjørnet hos deg.

Fin økning daHadde glemt hvor stressende dette var! Og jeg føler jeg ligger en evighet bak blant alle her haha.virker som jeg er sistemann inn i gruppen med termin 29 september! Håper streken øker og at jeg får fortsette å bli her med dere
Vis vedlegget 477518

Denne er til info tatt nå på formiddagen, ikke morgenurinTror jeg er rundt 14 DPO. En strek er en strek, men burde den ikke vært litt sterkere?![]()
Hvor mange uker er du nå?Endelig 2-3 Vis vedlegget 477548
Er 4+2 i dagHvor mange uker er du nå?![]()
Samme her! Men har bare en sånn digital liggende, har lyst å vente i håp om at det står 3+ på den når jeg først tar denEr 4+2 i dag![]()

Skjønner jeg godt! Har brukt alt for mye penger på testerSamme her! Men har bare en sånn digital liggende, har lyst å vente i håp om at det står 3+ på den når jeg først tar den![]()
Skal prøve å vente en uke før jeg tar en siste! Eller det blir siste hvis det står 3+
Tenkte også jeg skulle vente en ukes tid! Håper på 3+ for oss beggeSkjønner jeg godt! Har brukt alt for mye penger på testerSkal prøve å vente en uke før jeg tar en siste! Eller det blir siste hvis det står 3+
![]()
