Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Synes den ser veldig lik min økning ut, har super sterke tester nå å skal i tul på fredagSynes økningen er veldig svak fra 10 til 12 dpo så da blir jeg redd for kjemisk igjen.. Tok første digital 1-2 uker, tenkte å vente til neste helg med neste.
Følses som alt er som det skal..Jeg fikk 1-2 4+3 hvertfall, 4+5 så fikk jeg 2-3.Hei! Er 4+4 i dag, og testene mine har en forsiktig stigning fra dag til dag. Men absolutt ikke super sterke enda. Fikk 1-2 på digital i dag. Synes det er litt lite.. blir så bekymret for at stigningen er for tregnoen andre som har fått 1-2 på digital på samme tid? Fikk første positive test 13 dpo
Det var veldig godt å høreJeg fikk 1-2 4+3 hvertfall, 4+5 så fikk jeg 2-3.
Jeg vet jo ikke enda om alt er i orden da, men strimmeltestene økte veldig fint, så håper på det beste![]()

Helsepersonell bruker første dag av siste mens og gjennomsnittlig syklus som er 28 dager. Så blir termin justert på tidlig og ordinær ultralyd.Tok denne i dag, 3 dager før IKM. Hvordan skal jeg regne dager framover? Jeg testet ikke etter EL denne mnd, så vet ikke eksakt når eggløsning var, og dermed kan jeg vel heller ikke bruke DPO?
Vis vedlegget 458746
Hvor lang syklus pleier du typisk å ha? "Normalen" er vel 14 dager fra EL til IKM, men noen kan jo også ha kortere. Helsevesenet vil uansett regne fra første dag i siste mens, så det er kanskje enklest frem til du har vært på ultralyd?Tok denne i dag, 3 dager før IKM. Hvordan skal jeg regne dager framover? Jeg testet ikke etter EL denne mnd, så vet ikke eksakt når eggløsning var, og dermed kan jeg vel heller ikke bruke DPO?
Vis vedlegget 458746
Det er nok enklest å forholde seg til det ja, jeg pleier å ha 28-29 dager syklus, og EL på dag 14-15 når jeg har testet.Helsepersonell bruker første dag av siste mens og gjennomsnittlig syklus som er 28 dager. Så blir termin justert på tidlig og ordinær ultralyd.
Hvor lang syklus pleier du typisk å ha? "Normalen" er vel 14 dager fra EL til IKM, men noen kan jo også ha kortere. Helsevesenet vil uansett regne fra første dag i siste mens, så det er kanskje enklest frem til du har vært på ultralyd?![]()
Venter på 3+, så er jeg ferdig. Har bare en igjen, så drøyer den en stundIdag ble det 3+ på digital! Skal stemme ganske bra siden jeg er 5+2
Hvor lenge tester dere? Jeg er helt tom for tester nå, og tenkte i utgangspunktet ikke å kjøpe flere men spørs jo om jeg kommer til å klare å la være![]()

Jeg sluttet ved 3+ og teststrek mye sterkere enn kontrollstrek på strimmel. Har liggende flere digitale og strimler igjen, men får heller prøve å gi dem bort til andre som prøver. Testetrangen forsvant litt med stadig dårligere form (og påvist veldig høye hcg-nivåer i blod)Idag ble det 3+ på digital! Skal stemme ganske bra siden jeg er 5+2
Hvor lenge tester dere? Jeg er helt tom for tester nå, og tenkte i utgangspunktet ikke å kjøpe flere men spørs jo om jeg kommer til å klare å la være![]()
Jeg ga meg på 3+Idag ble det 3+ på digital! Skal stemme ganske bra siden jeg er 5+2
Hvor lenge tester dere? Jeg er helt tom for tester nå, og tenkte i utgangspunktet ikke å kjøpe flere men spørs jo om jeg kommer til å klare å la være![]()
Synes ikke den er svak til ikm i morgen.. Er så urolig stor forskjell på hvor sterk test folk får, noen får sterk test tidlig å noen får det litt senereVis vedlegget 458782
Er ikke denne litt svak til at jeg har IKM i morgen?Like svak på både morgen og kveldsurin. Metode test.
Fikk 1-2 uker på digital test i går.
Ååå, takk for beroligende ordSynes ikke den er svak til ikm i morgen.. Er så urolig stor forskjell på hvor sterk test folk får, noen får sterk test tidlig å noen får det litt senere![]()
Det var så godt å høre! Jeg ble så stressa et øyeblikk her, men hjelper virkelig å få luftet det, og få tilbakemelding. Takk
Det viktigste er vel heller at du ser en utvikling i dagene som kommerÅåå, takk for beroligende ordDet var så godt å høre! Jeg ble så stressa et øyeblikk her, men hjelper virkelig å få luftet det, og få tilbakemelding. Takk
![]()

Krysser fingrene for det!Det viktigste er vel heller at du ser en utvikling i dagene som kommer![]()
Men blir litt stresset og krisemaksimerer når jeg ser hvor svak streken var i dag.Husk at metode var vel en av de som gir svake streker, pust med magen og se på utviklingenVis vedlegget 458782
Er ikke denne litt svak til at jeg har IKM i morgen?Like svak på både morgen og kveldsurin. Metode test.
Fikk 1-2 uker på digital test i går.