B-40187987
Første møte med forumet
1-2 på clearblue digital i dag, 17 dpo. Det lover vel ikke så bra? Noen som har erfart det samme? 

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari

Husk på at HCG dobler seg annenhver dag. Hadde du 25 hcg 14 dpo, vil du ha ca 50 hcg dpo 16 dpo og 100 hcg 18 dpo. Mao ville jeg ikke tatt sorgene på forskudd! Test igjen om 2-3 dager1-2 på clearblue digital i dag, 17 dpo. Det lover vel ikke så bra? Noen som har erfart det samme?![]()

Så gøy med noen andre fra februar 21!
Jeg testet 1-2 da jeg hadde kjemisk i 2019. Streken ble bare ikke sterkere, og da jeg tok digital igjen to dager etter sto det «ikke gravid». Startet å blø rett etterpåKan det likevel være kjemisk når man tester «gravid 1-2 uker»? Vis vedlegget 398191
Ja, det er ingen sikkerhet. Hadde positiv digital da jeg hadde kjemisk i 2019. Krysser fingrene for terminspireKan det likevel være kjemisk når man tester «gravid 1-2 uker»? Vis vedlegget 398191
Håper virkelig ikke det er det som er tilfelle herJeg testet 1-2 da jeg hadde kjemisk i 2019. Streken ble bare ikke sterkere, og da jeg tok digital igjen to dager etter sto det «ikke gravid». Startet å blø rett etterpå

Krysser fingrene for deg!!Håper virkelig ikke det er det som er tilfelle her![]()
Hei. Er det noen som har fått positiv eggløsning og graviditetstest samtidig? Testen begge da jeg har uregelmessig syklus og derfor har lite kontroll. Og begge kom tydelig positive. Kan det være noe feil med feks hormonene mine, noen som har erfaring? Tokk og digital test som sto gravid 2-3 uker. På bildet med to tester er graviditetstesten øverst og eggløsningstesten nederst Bildet men en test er datt dagen etter.
Eggløsningstesten kan bli positiv om man er gravid ja.Hei. Er det noen som har fått positiv eggløsning og graviditetstest samtidig? Testen begge da jeg har uregelmessig syklus og derfor har lite kontroll. Og begge kom tydelig positive. Kan det være noe feil med feks hormonene mine, noen som har erfaring? Tokk og digital test som sto gravid 2-3 uker. På bildet med to tester er graviditetstesten øverst og eggløsningstesten nederst Bildet men en test er datt dagen etter.

Du kan bruke eggløsningstest som graviditetstest. Min eggløsningstest er skikkelig sterk nåHei. Er det noen som har fått positiv eggløsning og graviditetstest samtidig? Testen begge da jeg har uregelmessig syklus og derfor har lite kontroll. Og begge kom tydelig positive. Kan det være noe feil med feks hormonene mine, noen som har erfaring? Tokk og digital test som sto gravid 2-3 uker. På bildet med to tester er graviditetstesten øverst og eggløsningstesten nederst Bildet men en test er datt dagen etter.
Du er gravid du!Hei. Er det noen som har fått positiv eggløsning og graviditetstest samtidig? Testen begge da jeg har uregelmessig syklus og derfor har lite kontroll. Og begge kom tydelig positive. Kan det være noe feil med feks hormonene mine, noen som har erfaring? Tokk og digital test som sto gravid 2-3 uker. På bildet med to tester er graviditetstesten øverst og eggløsningstesten nederst Bildet men en test er datt dagen etter.
Så spennende! Takk for sistSå gøy med noen andre fra februar 21!

Det blir perfekt aldersforskjell på de små nå. Vi feirer to-års dag på tirsdag, plutselig har vi ikke babyer lenger.. 
Nei, men det varer ikke lenge!Så spennende! Takk for sistDet blir perfekt aldersforskjell på de små nå. Vi feirer to-års dag på tirsdag, plutselig har vi ikke babyer lenger..
![]()
