Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Kjenner meg igjenUggen, trøtt og dragning og trykkende følelse nedentil


kvalme som kommer og går, og smerter i bekken og symfysen. Fremdeles noe bekkenløsning etter sist svangerskap, så sikkert derfor.
Med de to forje gangene var jeg grise dårlig, måtte ta to forskjellige kvalmestillende for å orke å være våken omtrent fordi jeg var så sinnsykt kvalm, denne gangen, tilnærmet helt fin form, med unntak av litt ømme bryster, tisser ofte og er kjempe trøtt, utenom det er jeg helt som vanlig, heldig ja kanskje? Men det lager unødvendig med bekymringer å ikke ha noen særlige symptomer og, føler nesten denne graviditeten ikke er ekteEr det noen med flere barn som har vært mye dårlig med kvalme etc med flere av barna, men i ganske fin form med en?
Jeg har nå bare litt smerter i bekkenet, uggen, litt svimmel og litt ekstra trøtt. Sover en dupp eller to ila dagen, spørs om det er helg eller ei![]()

Hehe, ja dessverreMed de to forje gangene var jeg grise dårlig, måtte ta to forskjellige kvalmestillende for å orke å være våken omtrent fordi jeg var så sinnsykt kvalm, denne gangen, tilnærmet helt fin form, med unntak av litt ømme bryster, tisser ofte og er kjempe trøtt, utenom det er jeg helt som vanlig, heldig ja kanskje? Men det lager unødvendig med bekymringer å ikke ha noen særlige symptomer og, føler nesten denne graviditeten ikke er ekteI forje svangerskap hadde jeg tryglet om en slik graviditet jeg har nå, men denne gangen så håper jeg nesten på flere symptomer for min egen betryggelse
![]()
..men vi får vel bare prøve å tenke at vi har absolutt graviditetssymptomer, men ikke like plaget som andre gangene og det er enda godt når man har flere å ta seg av iløpet av dagenJa jeg prøver så langt det lar seg gjøre å tenke positivt og anse meg heldig denne gangen, prøver å ikke overtenke det negativtHehe, ja dessverre..men vi får vel bare prøve å tenke at vi har absolutt graviditetssymptomer, men ikke like plaget som andre gangene og det er enda godt når man har flere å ta seg av iløpet av dagen

Det krever mye tankevirksomhet og bekymringer når man er gravid, det hadde vært fint om det var enklere både fysisk og psykiskJa jeg prøver så langt det lar seg gjøre å tenke positivt og anse meg heldig denne gangen, prøver å ikke overtenke det negativt![]()
Har i tillegg fått veldig sterk luktesans, ikke veldig kvalm enda. Blir litt uggen hvis jeg er sulten.Er 8+2 idag, ikke vært på ultralyd enda, blir å vente til den ordinære tidlig ultralyden i uke 12-13Det krever mye tankevirksomhet og bekymringer når man er gravid, det hadde vært fint om det var enklere både fysisk og psykiskHvor langt er du på vei og har du vært på ultralyd?
Ja, har ingenting denne gangen, vært uggen og vanlig "kvalm" med alle de andre ungene fra type uke 6-12. Nå uke 8 og merker ingenting (sett hjertet slå uke 6+3 og 7+3).Er det noen med flere barn som har vært mye dårlig med kvalme etc med flere av barna, men i ganske fin form med en?
Jeg har nå bare litt smerter i bekkenet, uggen, litt svimmel og litt ekstra trøtt. Sover en dupp eller to ila dagen, spørs om det er helg eller ei![]()
Åååh har ikke tatt turen på vekta, men den mengden luft jeg bærer på tilsier at det blir noe forhøyet verdier. Jeg ser jo ut som jeg er 20 uker på vegJeg er så fysen! Jeg har lyst på noe heeeele tiden , og har allerede gått opp 1 kg![]()

Kanskje du er sulten ja! Skjer det også etter du ha spist?Flere som er skjelvne? Særlig om morgenen, men det er kanskje fordi det er lenge siden jeg har spist![]()
Nei, det kommer hvis det går lenge mellom hvert måltid, så det henger nok sammen. Passer dårlig med liten matlystKanskje du er sulten ja! Skjer det også etter du ha spist?

Ååh sånt blir fort et evig stress, og det er så kjipt å trykke i seg mat om man ikke har lyst påNei, det kommer hvis det går lenge mellom hvert måltid, så det henger nok sammen. Passer dårlig med liten matlyst![]()
