Vil gjerne høre hvilke symptomer dere har! 

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari

Blir spennende fremover da! Si gjerne fra om det dukker opp noen og hvilken uke du er i da! Synes det er spennende å høreIngen![]()

Blir spennende fremover da! Si gjerne fra om det dukker opp noen og hvilken uke du er i da! Synes det er spennende å høre![]()
Blir spennende fremover da! Si gjerne fra om det dukker opp noen og hvilken uke du er i da! Synes det er spennende å høre![]()
Oioi, så spennendeHar ikke fått positiv test enda, og pleier å unngå termingrupper før den tid. Men idag har jeg kasta opp flere ganger helt uten forvarsel og uten kvalme... 9dpo

Det høres deilig ut! Får håpe du slipper nå ogsåja, det blir detHadde ingen særlige symptomer eller plager under første graviditet, så håper på en reprise denne gangen også
Kjenner litt murringer og sånn men, ikke noe mer. Uke 4+1 i dag.
Skjønner deg godt! Vi er også på pp 4 nå. Jeg kjenner egentlig ingenting foreløpig. 11 dpo og fortsatt negativ test :/Er 7 DPO i dag. Kvalme som kommer og går og en god del murringer/stikk i nedre del av magen. Om dette er innbilt vet jeg ikke, men hadde ikke slikt di tre forrige månedene vi har prøvd. Er så spent. Dagen føles laaaaaange
Krysser fingrene for degEr 3+5 i dag har ikke hatt noen spesielle symptomer denne gangen, sist hadde jeg veldig ømme bryster men nå ingen ting enda, jeg har kanskje luktet ting andre ikke kjenner, men trudde det var fortidlig
I går og i dag har jeg litt mensensmerter så jeg er livredd jeg skal begynne og blø og miste igjen, hadde en MA i slutten av mai
Når testet du positivt?I går på digital, hadde også svak strek dagen før også, veldig tidlig egentlig for er ikke så lenge siden el, trur jeg hadde det 10 eller 11 novemberKrysser fingrene for degNår testet du positivt?
Krysser fingrene for ossSkjønner deg godt! Vi er også på pp 4 nå. Jeg kjenner egentlig ingenting foreløpig. 11 dpo og fortsatt negativ test :/
Så gøy! Jeg hadde også el 10 eller 11.november. Fortsatt ikke positiv test, men håpet er vel ikke uteI går på digital, hadde også svak strek dagen før også, veldig tidlig egentlig for er ikke så lenge siden el, trur jeg hadde det 10 eller 11 november
Krysser fingrene for degSå gøy! Jeg hadde også el 10 eller 11.november. Fortsatt ikke positiv test, men håpet er vel ikke ute![]()
Er også ekstremt trøtt denne gangen. Håper det er et positivt tegn. 9 DPO i dag. Men så e det mørketid i Nord-Norge også så så det kan sikkert også spille en rolleHatt mye murringer. Har også vært ekstremt trøtt! Ikke vært noe kvalm ennå! Har testet positivt på alle tester jeg har tatt![]()
Hei, åssen går det? Tatt ny test?Så gøy! Jeg hadde også el 10 eller 11.november. Fortsatt ikke positiv test, men håpet er vel ikke ute![]()
