Strikker genser for første gang
det går fint [emoji38]
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Her er litt[emoji4]klompelompe oppskrifter og resten er hentet fra boken kjærlighet på pinner. Teppet er nøstebarnteppe og vottene er strikket på frihånd[emoji4]Noen som vil dele litt inspo til barselgave-strikk eller favoritt baby-strikk? Flere gravide venninner nå, så må finne på noen gaver.![]()
Her er litt[emoji4]klompelompe oppskrifter og resten er hentet fra boken kjærlighet på pinner. Teppet er nøstebarnteppe og vottene er strikket på frihånd[emoji4]

Sovevotter/klorevotter, superlett å strikke og blir myyye brukt av mange i startenNoen som vil dele litt inspo til barselgave-strikk eller favoritt baby-strikk? Flere gravide venninner nå, så må finne på noen gaver.![]()
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]Ja har vært innom her, men jeg leser værgang at tråen heter strippeklubben![]()
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Fra boka kjærlighet på pinner[emoji4]dette var spesielt nydelig, hvor finner jeg oppskriften?
![]()