Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Det varierer nok fra person til person. Med første fikk jeg i uke 34, ingenting før eller etter..Når kommer strekkmerkene egentlig er 6 mnd på vei men ser ingen men sjønner jo at magen skal bli litt større![]()
Jeg er faktisk enig. Ungene kommenterte strekkmerkene mine og lurte på hva det var. Jeg forklarte og sa "se hvor fint de glinser på magen". Ungene nikket og var enige og fascinerte!Jeg fikk litt strekkmerker med førstemann de siste 8 ukene, og var helt oppsatt av dem en periode. Var utrolig frustrerende for jeg følte at jeg ikke fikk gjort noe for å unngå at dem kom. Litt sånn hjelpesløs - og tenkte på hvor mye jeg kom til å hate dem.
Men.. når sant skal sies.. så gjør jeg ikke det. Jeg hadde aldri trodd jeg skulle si det, men jeg er faktisk bittelitt stolt av dem. Dvs.. når jeg først skal ha litt strekkmerker på magen, så er jeg overlykkelig for at jeg har dem etter graviditeten og ikke bare for at jeg har lagt på meg. Det er en veldig stor forskjell på det for meg.
Og.. som andre her påpeker, så blekes de med årene.
Så i denne graviditeten kommer jeg fortsatt til å forsøke å legge på meg litt mindre enn sist gang og håper det ikke blir så mange fler, men jeg merker at jeg bekymrer meg særdeles lite over det denne gangen, for jeg vet at om det kommer noen fler, så har det egentlig ingenting å si for meg![]()
Jeg smurte kun i uke 34 med først og var da det kom. Sluttet å smøre og jeg fikk ikke mer.. Så den tabben gjør jeg ikke igjen. Med nr 2 smurte jeg aldri og fikk ingenting, selv om jeg var mye større..Hei ertaHehe litt optimistisk og tenke en er utenfor fare i uke 28 da. Jaja, uke 34 er notert. Ingenting etter var jo snodig, kansje bare bade i kokosolje/ fet krem den uka så gå fri ?