Skal dere bestille time til TUL? Hvilken uke tenker dere da?
Har dere bestilt time til lege og jordmor?![]()
Jeg har fått legetime 30. mai, og må flytte den for det ble litt bom med jobben.
Sendte mail til jordmortjenesten tidligere i uka, og fikk svar i dag med spørsmål om hvilke dager som passer best for time, så det blir vel straks der og.
Til TUL tenker jeg vel egentlig uke 8 og 12, men har ikke bestilt noe enda - eller snakket med mannen.



Det er sååå tragisk tidlig, men jeg har allerede begynt å leite. Skal kjøpe brukt vi da. Er veldig glad i gjenbruk. Vi vil ha Stokke vogn, men har kun sett på de, så mulig jeg går glipp av masse bra.
) som hovedvogn og en Thule Urban Glide 2 da jeg vil ha noe som egner seg som turvogn i ulendt terreng, ooog med håndbrems da vi bor på en plass med mye bakker, og de stakkars magemusklene mine kommer til å krepere i nedoverbakkene. Samt en Nuna Triv som bilvogn. Også må vi vel ha en liten reisetrille også. Ooog sikkert noe mer etterhvert.