Skravletråd

Jeg tenker det vil være best om jeg får meg noe å spise etter vi lander kl 08:55, og før møtet begynner kl 10...

Det høres fornuftig ut. De selger jo salater og barer i kioskene på flyplassene så kanskje du kan kjøpe noe der etter landing.

En venninne av meg går også på lavkarbo - hun pleier kjøpe et par pølser uten brød eller lompe om det kniper å finne riktig mat. Blir ikke så ille da.
 
Jo, du får med mat så lenge det ikke er smørbart, flytende og over 100ml per ting. Så god morgen youghert får du ikke med, men små bokser leverpostei kan du ta med.

Men brunost får man ikke med f.eks?[emoji4] det har jeg ihvertfall sett de reisende må kaste..
 
Ble flere timer ute med familien i dag pluss 6 km lett jogg/gange for "mor".
Nå skal vi bort på middag - gleder meg!!!
 
Kjenner jeg kanskje bør stole mest på RonjaR siden hun jobber på flyplass, men på den andre siden, du sier du har fått det gjennom.
Kanskje jeg bare skla smøre meg et par knekkebrød med gulost og håpe på at det går bra.
Blir de beslaglagt er det ikke noe stort tap

Jeg jobber jo ikke i sikkerhetskontrollen, men det har Politifrue gjort[emoji4] så hun har nok peiling hun også[emoji41]
 
Jippi, så bra![emoji2] hvilke er det?
Slike, asics gel-cumulus 18 gore tex

img_1270.jpg
 
Back
Topp