Den er fin♥Dirty dansing![]()
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Den er fin♥Dirty dansing![]()
Slutta I februar, to dager etter at jeg fant ut at jeg var gravidLenge siden du slutta med den da? Jeg slutta i mars tror jeg det var![]()
Det verste med bruse er at jeg kan være like brustørst etter jeg har drukket! Det er irriterende!
ÅjaSlutta I februar, to dager etter at jeg fant ut at jeg var gravidrøyka/dampa el sigarett I ca 1-2 uker etter men ble så kvalm av det at jeg greide ikke det lengre heller. Hadde gått på røyke slutt tabletter før jeg slutta
Men jeg slutter ikke med den siste uvanen min. Må ha en jeg å![]()
Mye lettere enn jeg hadde trodd, men var vel instilt på detÅjaHvordan synes du sluttinga gikk da? Jeg var så kvalm i begynnelsen og fikk metallsmak av røyken (var faktisk en av grunnene til at jeg begynte å mistenke graviditet), sp gikk veldig greit å slutte faktisk. Men etter at kvalmen gav seg, har faktisk røyksuget kommet litt tilbake!
Det kan vi væreMye lettere enn jeg hadde trodd, men var vel instilt på detmen suget kunne dukke opp ofte de første månedene men synes det har bedret seg masse etter som tiden går. Å så har jeg funnet ut at hvis jeg blir skikkelig sugen så er det bare å tenke på hvor vondt det lukter av folk som røyker
har merket det godt at det lukter røyk av dem og det blir jeg kvalm av nå. Gubben har å slutta og han sa det her om dagen at det lukta av søstra hans fordi ho akkurat hadde røyka og han var blitt kvalm av lukta
var godt å høre
![]()
Tror nok suget kan dukke opp når som helst selv om det er år siden man slutta. Men synes vi skal være stolte av oss selv som har klart det jeg![]()
![]()
Jeg skal ikke begynne igjenn, er så glad jeg greide å slutteDet kan vi væreHåper bare for all del at je g ikke faller for fristelsen å ta meg en senere.. Slutta jo under forrige graviditet og liksom, og begynte igjen mitt etter litt når babyen var ca 4 mndr.
Når det gjelder røyklukt, så vet jeg at det ikke lukta røyk av meg til vanlig. Spurte nemlig ikke røykerne på jobb om detlukter jo bare rett etter man har røyka
men nei, det lukter jo IKKE godt!
Det er sant! Pleier å tenke på at hvis jeg begynner å røyke, og blir sjuk av det til slutt, tenk hva jeg utsetter barna mine for av bekymringer og belastning!Jeg skal ikke begynne igjenn, er så glad jeg greide å sluttefår bare tenke på alle de positive tingene ved å ikke røyke mer
![]()
Ja det er å en veldig god motivasjonDet er sant! Pleier å tenke på at hvis jeg begynner å røyke, og blir sjuk av det til slutt, tenk hva jeg utsetter barna mine for av bekymringer og belastning!
Du har også en 'fotballmann' i hus?Barnefri i kveld. Mannen ser på fotball! Blir skravling på meg i hvert fall![]()
God natt ^-^Men tar kvelden jeg nå, sovner nesten her jeg sitterså ha en god natt
![]()
Jeg og! God nattMen tar kvelden jeg nå, sovner nesten her jeg sitterså ha en god natt
![]()
Oh yes! Har din sett kamp og?Du har også en 'fotballmann' i hus?![]()
Nja fulgte litt sånn halvveis på kamp tidligere i dag - følger heldigvis kun med på norsk fotball ^-^Oh yes! Har din sett kamp og?![]()
Sånn halvveis ja ^-^ tror alle gikk når jeg komNoen her nå?
hehe okSånn halvveis ja ^-^ tror alle gikk når jeg kom![]()
Men ser det ble skravlet en del mens jeg var borte! Hadde nesten 200 poster å lese igjennomhehe ok![]()
hehe...Men ser det ble skravlet en del mens jeg var borte! Hadde nesten 200 poster å lese igjennom
Hatt en fin dag?