God nattNei, god natt alle sammen![]()
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
God nattNei, god natt alle sammen![]()
HahaHvis noen e våken kl 1 og kl 5. Kan dåke screenshotta oppdateringen å legga ut her då? Må føre statistikken min videre![]()
Sent from my iPhone using BV Forum
HahahaHvis noen e våken kl 1 og kl 5. Kan dåke screenshotta oppdateringen å legga ut her då? Må føre statistikken min videre![]()
Sent from my iPhone using BV Forum
God nattaGod natt alle sammenhvis det er igjen noen her inne.
Då må du ha en fin dag på jobben når du kommer så langt![]()
Sent from my iPhone using BV Forum
Savner du å jobbe? Heldig du som føler det slik![]()
Hva shopper du?Har shoppet bare litt i det siste![]()
![]()
God natt og sov godtDa skal jeg finne veien til badet. God natt![]()
Blir spennende å sePrøvde, men vet ikke om det virker...![]()
Oi, så mye fintBåde til meg og lillesnupp.
Vinterjakke og sko til meg selv. Dress, dunpose, ullklær og vintersko til snuppa.
Moro å se lamper ogsåHaha, vet ikke helt hva jeg skal vise nå menIkke tatt noen spesielle bilder i dag. Bortsett fra et lampebilde til mams
![]()
Det gjør det absoluttDet kreves litt ekstra denne mnd dab
![]()
Kan du ikke heller få mannen til å gjemme det da?Må jo det, hvis ikke spiser jeg hver dag! Å jeg har nok kiloer på kroppen![]()
Hehe...da tar det tid, jaLangt og tykt hår, så det tar en god stund om det skal tørke av seg selv![]()
Oi, det var lengeStraks 20 år.... vi var mye i Norge før den tid også. Hadde venner av familien i Kirkenes og Alta. Så jeg kunne jo litt norsk før jeg flyttet hit. Og tok ikke lange tiden før det gikk flytende. Var jo 4 1/2 år.