Prøver15
Elsker forumet
Fikk masse nye el-tester i posten idag, så da er det bare å innstille seg på å finne neste eggløsningØøøøøsj!!
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Fikk masse nye el-tester i posten idag, så da er det bare å innstille seg på å finne neste eggløsningØøøøøsj!!
Jeg ser strek på dagens test både før og etter den er tørket. Veldig spennende da! Og spotting opplever mange i begynnelse av graviditet. Ta en ny i morgen duLykke til!!
Go strong!! :-DFikk masse nye el-tester i posten idag, så da er det bare å innstille seg på å finne neste eggløsning![]()
Fikk masse nye el-tester i posten idag, så da er det bare å innstille seg på å finne neste eggløsning![]()
Eg og e sein! Noe i luften?! E 2 dager over no og testene e kjempe hvite![]()
Samma her!! Er 3 dager over! Masse hvit/blank utflod :-/Eg og e sein! Noe i luften?! E 2 dager over no og testene e kjempe hvite![]()
Ja hadde litt kremhvit utflod i dag, har som regel aldri detSamma her!! Er 3 dager over! Masse hvit/blank utflod :-/
Jeg hadde en periode med det samme fram til ikm hadde passert! Nå har jeg stikkinger på begge sider av eggstokkene (føles i allefall sånn ut), oppblåst og vondt i korsryggen. Føles egentlig litt som når jeg har eggløsning. Så nå er jeg usikker på om tanta er i anmarsj, veldig sen eggløsning eller om jeg kan være gravid! Vil ha et svar snart i allefall!Ja hadde litt kremhvit utflod i dag, har som regel aldri det*håpehåpe* men eg hadde MASSE gravid symptomer rett etter EL men no når mensen skulle ha komt, nada...
![]()
Har det helt likt! Og skjønner veldig din frustrasjon, den og er helt likJeg hadde en periode med det samme fram til ikm hadde passert! Nå har jeg stikkinger på begge sider av eggstokkene (føles i allefall sånn ut), oppblåst og vondt i korsryggen. Føles egentlig litt som når jeg har eggløsning. Så nå er jeg usikker på om tanta er i anmarsj, veldig sen eggløsning eller om jeg kan være gravid! Vil ha et svar snart i allefall!
Vi er nå sakte på hcg-produksjonen i såfall, så spørs om man ikke får lavt utslag på blodprøver også!Har det helt likt! Og skjønner veldig din frustrasjon, den og er helt likkan man få rasker svar hos legen evt med blodprøve? Kan se det allerede nå på ul?
Får vel bare prøve å finne denne tålmodighet alle snakker omVi er nå sakte på hcg-produksjonen i såfall, så spørs om man ikke får lavt utslag på blodprøver også!på ul tror jeg det er for lite til å se, men det er jeg usikker på!
![]()
Tror ikke jeg klarer å holde det for meg selv uansett hva som skjer!Får vel bare prøve å finne denne tålmodighet alle snakker omhold meg oppdatert
![]()
Her er jeg 3 dager over IKM og det er ingen tegn til TR. Synes fortsatt det er då rart at jeg ikke har fått mensen eller positiv test da gynekologen tirsdag for to uker siden så og si bekreftet at jeg hadde hatt eggløsning (fra høyre eggstokk!!). At hun kunne være så spesifikk, og ennå så har det verken dukket opp det ene eller det andre;/ jeg har de siste dagene vært veldig oppblåst. Våknet med en mage som lignet en sprekklar ballong forrige dagen.. Husker fra forrige graviditet at jeg var en del oppblåst.. Huff. Det her er ikke noe gøy! Nå vil jeg bare at det skal bli positiv test eller at TR dukker opp, slik at vi kan gå på med en ny pp!
Så sant!! Var helt sikker på at TR skulle komme i natt! Men neida! I dag er det ganske tørt og ingen positiv test! Wierd!Her er jeg 3 dager over IKM og det er ingen tegn til TR. Synes fortsatt det er då rart at jeg ikke har fått mensen eller positiv test da gynekologen tirsdag for to uker siden så og si bekreftet at jeg hadde hatt eggløsning (fra høyre eggstokk!!). At hun kunne være så spesifikk, og ennå så har det verken dukket opp det ene eller det andre;/ jeg har de siste dagene vært veldig oppblåst. Våknet med en mage som lignet en sprekklar ballong forrige dagen.. Husker fra forrige graviditet at jeg var en del oppblåst.. Huff. Det her er ikke noe gøy! Nå vil jeg bare at det skal bli positiv test eller at TR dukker opp, slik at vi kan gå på med en ny pp!
Har du blød noko meir?Ja det er ikke noe kjekt når man verken får tr eller positiv test! Tror kanskje det er tr som har dukka opp her, men rart jeg fikk svak strek på testen rett før den kom synes jeg..
Har du blød noko meir?
Hvordan går det?Ja litt meir enn i går, som en svak (men bortimot normal) mens.