Ja, det er muligFikk vite om timen bare noen få timer før.. Men kan jo hende han trodde jeg hadde fått litt mer info fra legen min og. Siden hun henviste meg dit![]()
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Ja, det er muligFikk vite om timen bare noen få timer før.. Men kan jo hende han trodde jeg hadde fått litt mer info fra legen min og. Siden hun henviste meg dit![]()
Fikk du tatt celleprøve når du først fikk GU da? Så slipper du å gå på nytt med det første?![]()
Godt alt var bra, selv om det ble en mindre hyggelig opplevelse for deg.
Selv om du fikk dårlig informasjon så er det nok ganske vanlig med gu og innvendig ul så tidlig om de er redd det er noe galt. Husker legen min sendte henvisning uten å gi meg noe informasjon annet enn at han trudde det var noe galt når jeg gikk med frøkna. Men jeg hadde en flink gynekolog som forklarte nøye og beroliget meg.
Ja, det er sikkert helt vanlig.. Han forklarte hva han gjorde, men fikk ikke med meg alt. Men virka som han hadde det travelt.. Sa bare at alt var ok, og det var det. Fikk ikke mye info ang selve UL'en. Måtte gjøre det innvendig på privat tidlig UL og, men da var det ei kvinnelig jordmor, samboeren holdt i hånda, og hu prøvde utvendig først og spurte om det var greit med innvendig for at jeg skulle få se bedre.
Det var noe helt annet...og ikke noe problem![]()
Ja skjønner godt at det ikke ble noe positiv opplevelse. Det er synd for det er jo ikke sånn det skal være. Og man føler seg ikke veldig viktig når det virker som om de har det travelt og bare vil bli ferdig.
Nei, følte meg ikke særlig viktig..
Men pyttsann...
Man skal vel igjennom mer ubehag enn dette her de neste månedenefår se på det som øving... Ellerno
![]()
Ja det er fare for at man kommer opp i noen episoder![]()
Tja det var hvertfall ikke veldig kult når vakthavende gynekolog skulle sjekke skadene mine etter forje fødsel. Ligger der på føden og spriker med beina og følte meg lite delikat etter fødsel. Så kikker han og undersøker før han sier: la meg stikke en finger inn i endetarmen din. Da følte jeg meg veldig lite kul med rommet fult av div folk (personalet fra føden, lege,gyn og anestesi) haha
Så ja man kan være helt sikker på at man på ett eller annet tidspunkt kommer opp i en situasjon som man aldri hadde trudd man skulle komme i haha
Hehe, du vil bli overrasket hvor mange som evt har vært oppi der og tittet etter fødselen er overståttNei, følte meg ikke særlig viktig..
Men pyttsann...
Man skal vel igjennom mer ubehag enn dette her de neste månedenefår se på det som øving... Ellerno
![]()
Hehe, du vil bli overrasket hvor mange som evt har vært oppi der og tittet etter fødselen er overstått![]()
Haha, uffda
Ser ikke for meg at det va no festlig nei!
Neida, jeg må nok bare innfinne meg i at slike ting sikkert vil skje
Men nå har jeg ikke barn fra før, så er helt uten erfaring også.. Så alt blir nytt nå![]()
Hehe nei ikke veldig, men nå ler jeg godt av detMen det er helt utrolig å mye man egentlig gjør uten å tenke veldig over det når man er gravid/under fødsel og etter fødsel. Mange sperrer man hadde før er plutselig ikke der lenger når man har fått barn hehe
Hehe, greit å vite om så man er litt forberedt
Selv om man uansett ikke kan bli forberedt på ALT
Men.. Alt for barnet! Må bare legge sperrene til sides..![]()
Btw... OUL..den blir tatt utvendig?
Dere som har erfaring![]()
Jeg tok utvendig i uke 13 så vil tro at oul er utvendig siden det er senere☺
Ja!Btw... OUL..den blir tatt utvendig?
Dere som har erfaring![]()