Fine du. I like måte, synes det må bli en ende på denne visen for deres del også. Alle som skal inn i dette kjøret burde lykkes med én gang! Hausken sa at de som lager gode embryo sammen som regel lykkes til slutt. Selv om det ikke er en garanti, så klamrer jeg meg til det.Gode FiiolHåper Hausken klarer å skaffe dere det barnet dere så sårt fortjener nå
Jeg har troen på at de gjør hva de kan for at dere skal lykkes hvertfall!
Jeg skal ta den endometrie-testen selv nå, var den grei å ta?
Jeg vet ikke enda, for jeg skal ta begge testene nå på mandag! Både endometrie-test og ERPeak for å sjekke implantasjonsvindu. Men, jeg spurte legen, og han sa at jeg kunne ta Ibux på forhånd. Det kunne kjennes ut som menstruasjonssmerter.
Håper Hausken klarer å skaffe dere det barnet dere så sårt fortjener nå


Hadde ikke tatt smertestillende, men de satt lokalbedøvelse etter at de hadde startet. Det var verre enn uttak (som går helt greit forøvrig).


De vil i hvertfall gjøre alt de kan for at vi skal lykkes, og det er veldig godt å kjenne på.