Ja det var deilig. Grunnen er ju at minste hadde overnatting i bhg og de 2 store sover godt på nettene. Da fikk jeg de time med god søvn. Har levert 2 på skolen og hente minste fra bhg. Nå slapper han av litt så skall vi hente storesøster på skolen kl 12:15. og vidare til øre nese hals men henne.
Får hoppas du får litt mer hvil og søvn i helgen men jammen ikke lett når desse turnering er på en lørdag/søndags morgen så tidlig på morgen.
Jeg sover somregel ikke lenger enn til sånn 6-6.30 uansett i helgen , men ligger i sengen og hviler til vi lage en sen frokost, som vanligvis startes på sånn ca når hun skal være ferdig med første kamp i morgen, så... ja. Så skal søstera i bursdagsselskap på ettermiddagen Søndag skal minstemor i bursdag kl 12, mer humant enn kampstart 10, men likevel, litt sent å ha frokosten på bordet sånn rundt 11...) og de to eldste spiller konsert på ettermiddagen.
OG jeg skal bake ei eplekake, som jeg skal ha med på jobbavslutning på mandag.

