Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Ikke spesielt glad i detLiker eller tåler du ikke mandler?![]()
Ligger på rundt 0Er det kaldt hos dere ?!
Hurra for pen lønnsslippSjekket lønnsslippen for desember . Det var veldig gledelig![]()
Ugh!!Feber hos meg og samboer. Forskjellen: han sov lenge (til 09), og plantet seg i sofaen med frokost. Jeg stelte begge ungene, ga dem frokost, kjørte frøkna i bhg. Forventet at minsten var gjort ren etter frokost når jeg kom hjem, men neida. Så da var det å vaske han, stol og gulv.
Samboer gikk på kurs en times tid, jeg sov mens minsten sov. Har ordnet nesten alt mens samboer har slappet av, for jeg skulle visst bare kjent hvor syk han er.. Arg!

Så kjeeedelig!Guri, for en travel dag!Pustepause.
Har hentet barn.
Fått unna lekser og gitt middag.
Levert på håndball
Levert i kirka for kulturskolens julekonsert
Hentet etter håndball. Innser at "ca en time" definitivt ikke var en time men heldigvis fikk hun leke med ei i klassen i skoleplana til jeg kom.
Nå hjemme og gir jentene mat, om en halvtimes tid drar vi for å høre konsert. Og regner med å være hjemme ca 22
JippiEndelig snør detjuhhuuu
Spørs hvor lenge dette varer da
Nå har vi tatt et tak og gjort noe forberedelse til feiring av minsten på lørdag, så nå hjalp han tilUgh!!Så kjeeedelig!
men det slet hardt på ham
I sengGuri, for en travel dag!hold ut!
Ååh, jeg vil også ha snø.. .
Prøver å strikke. Men hodet funker ikke idag

Er omtrent alltid forsinket der dessverreMan kunne jo detmen man vet jo aldri når legen kommer heller. Enten så er dem raske eller så må man vente en stund
![]()
TakkDet fortjente dualle og en hver fortjener å vinne når det gjelder ting og ønsker i livet
![]()
Var åtte minus da vi dro i ag..her er det ca. 2 grader. Venter bare mer og mer på det skal komme snø, men ser ikke lyst ut for dette ennå i tilfelle
Syns for det att 2 grader ikke er kjempe kaldt, men er heller ikke lunkentogså sur vind noen ganger er ikke bedre,
Blir jo nesten kaldere av vinden enn gradene.
God tur![]()
Håper det hvertfallÅåh...sikkert lekker![]()
Tannlegeangst er ikke noe ålreit, så da er det viktig å ha en tannlege man er fornøyd med. Og som lytter.Ja. Gammel mann som ikke sier noe og ikke så flink til å lytte kan man si. Han var bedre i fjor, så veit ikke hva som har skjedd. Men jeg bytter :
P før jeg ender med enda mer tannlegeangst
Hadde faktisk kommet et lite lag ila nattaSnør det ikke hos deg da ? hvor i landet bor du da hvis jeg kan spørre ?![]()