Har ikke du lyst?![]()
Jeg sa jeg godt kunne gjøre det, men at om noen andre hadde lyst var det helt ok for meg. Jeg unngår egentlig litt ansvar om jeg kan, jeg er veldig sliten og orker ikke alltid prioritere slikt.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Har ikke du lyst?![]()
Jeg skjønnerJeg sa jeg godt kunne gjøre det, men at om noen andre hadde lyst var det helt ok for meg. Jeg unngår egentlig litt ansvar om jeg kan, jeg er veldig sliten og orker ikke alltid prioritere slikt.
Jeg skjønnerFrkMina kommer helt sikkert til å gjøre en bra jobb!
Er gruppa oppe å går?![]()
Jippi! Jeg elsker lilla!Januarlykke 2016 gikk av med seieren, og ble navnet på vår skjulte gruppe![]()
FrøkenElfie foreslo å ha en farge på banneret. Jeg foreslo lilla, og flere støttet det. Er det noen som er uenige?![]()
Haha, det tenkte jeg faktisk ikke over.Da er vi toDerav nicket mitt
![]()
Takk for svarNei, tror ikke Tamara fikser det før i morgen![]()
Du får gi oss et hint når vi kan begynne å søke.
2,5 års medlemskap, et par tusen innlegg på januar (ok, noen hundre om du ikke teller dagboka mi som ble flytta inn)
Står på terminliste og har nick.
Klar.
Det har jeg nok ikke. Dessverre.FrøkenElfie, navnet og ikonet ditt virker veldig kjent. Du har vel ikke barn født i 2006 eller 2009? Var du medlem er da?![]()
Meg? Vel, hva kan jeg si. Har vært innom mange forskjellige forum de siste par åreneVeldig mye tyder på at en tidligere profil har eksistert, om mulig annet nick eller sånn, rett og slett vesentlig mer "bv erfaren" dag to her enn folk flest etter tre måneder.
Ikke noe galt i det, jeg har et medlemskap før dette jeg også.