Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
TakkGratulerer med 12 egg <3
Gratulerer m super fangst12 egg!!!Er helt i ekstase!!!
![]()
Men på vei ned til bilen fikk jeg blodtrykksfall, holdt på å svime av. Begynte å kaldsvette og skikkelig kvalm. Lå i bilen hele veien hjem med vindu åpent. Har spydd det lille jeg spiste til frokost og hver gang jeg prøver å spise litt så kommer det opp igjen![]()
Fikk antibiotika jeg skal ta 2 ganger daglig siden de kom nær litt endometriose. Men jeg har ikke fått tatt første tabletten enda pga spyinga...Vet ikke helt hva jeg skal gjøre.
Takk!Wow!! Fantastisk resultat Bubbly!Gratulerer så masse
![]()
HerligEKSTASE!!!
De ringte nettopp fra riksen:
Fikk ut 12 egg i går,
11 var modne for befruktning og
11 ble befrukta!
Føler meg som DEN verpemaskinen![]()

Takk Bethlisa!Da var det overstått. Fikk ut 5 egg.<3 Fikk mye mindre smertelindring denne gangen og alikevel var det ikke noe vondt.
Da er det bare håpe at de befrukter seg.
Bubbly: Gratulerer med så mange befruktede egg.![]()
Gratulerer med overstått uttak og godt resultat!Da var det overstått. Fikk ut 5 egg.<3 Fikk mye mindre smertelindring denne gangen og alikevel var det ikke noe vondt.
Da er det bare håpe at de befrukter seg.
Bubbly: Gratulerer med så mange befruktede egg.![]()
Da var det overstått. Fikk ut 5 egg.<3 Fikk mye mindre smertelindring denne gangen og alikevel var det ikke noe vondt.
Da er det bare håpe at de befrukter seg.
Bubbly: Gratulerer med så mange befruktede egg.![]()