MeMamma
Betatt av forumet
Når man slipper å myse, eller fargeredigere, så tenker jeg at det ikke er så svaktslett ikke svak![]()

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Når man slipper å myse, eller fargeredigere, så tenker jeg at det ikke er så svaktslett ikke svak![]()

Og så krysser jeg fingrene for dere andre at det snart dukker opp to streker hos dere også
Men 0 tegn til mens. Ingen murringer eller noe som helst
Haha! Tar det som et positivt tegn jeg! Håååååper! Ingen tester igjen, så ser meg pent nødt til å vente med testing til mandag 
Jeg er så spent på dine vegne! Vi er vel like langt dpo-messig? Håper tr holder seg unna og at det er en liten spire som ligger å lurerIngen TR enda, så jeg er offisielt en dag over![]()

Har nettopp laget en tråd for uke 43. Håper det er vår tur da!Jeg kan settes på TR. IKM uke 43, her kommer jeg!

Står følg tråden oppe til Høyre på hver av trådene. Bare trykk på denDere som er litt erfarne på forumet- hvordan kan jeg «følge» ulike forum/grupper?
Står følg tråden oppe til Høyre på hver av trådene. Bare trykk på den![]()
Jaaa, håper det! Har så lange sykluser at det blir ikke aktuelt før uke 44, men uavhengig så håper jeg at det kan gå på neste forsøk. Tror jeg må fokusere mindre på når el er, og faktisk huske å legge aksjer litt oftere denne gangenJeg tenker det samme! Vi får krysse fingrene for at vi får positive tester i uke 43![]()

Sterkere tykk strek idag! Litt tørket da. Måtte redigere litt for å få den frem så dere kanskje ser den
Håpet er litt sterkere nå
14 dpo. Nå må jeg vente til mandag igjen....Jeg er så spent på dine vegne! Vi er vel like langt dpo-messig? Håper tr holder seg unna og at det er en liten spire som ligger å lurer![]()
Håper jeg også!! Her er min med morgenurin. Blir ikke riktig klok på detteSer definitivt noe!Tror det, 14 dpo i dagHåper jeg også!! Her er min med morgenurin. Blir ikke riktig klok på dette

Ser definitivt noe!![]()
Fant tilfeldigvis en ekstra test som jeg bare «måtte» taSterkere tykk strek idag! Litt tørket da. Måtte redigere litt for å få den frem så dere kanskje ser den
Håpet er litt sterkere nå
14 dpo. Nå må jeg vente til mandag igjen....

GratulererKlarte ikke å vente til mandag med digitaltesten. Endelig ser det ut til å være vår tur! Vi har hatt møte med fastlegen, så hvis ikke det hadde gått på denne pp hadde vi blitt henvist videre for å få hjelp. Begynner å dra på årene. Men her står jubelen i taket og vi begynner å senke skuldrene litt mer.
Disse digitale har aldri slått ut når vi har hatt kjemiske Vis vedlegget 336560
