VelkommenNora87 - 34 år - PP?? - B1 - EL ca 27.06 - IKM 11.07
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
VelkommenNora87 - 34 år - PP?? - B1 - EL ca 27.06 - IKM 11.07
Huff, så trist å høre om din SAMinnie_ - 28 år - PP2 etter sa - B1 - EL ca 27/06 - IKM ca. 9/07
.. selv om legen sa jeg burde vente til august/september etter sa i Mai. Sa i uke 6, og kroppen er on track, så det gidder jeg faktisk ikke.
Ja, du kjenner vel kroppen din best selvTusen takkKjedelig å se dere alle i ny IKM-gruppe, men NÅ skal den sitte for dereEr bare innom fordi jeg ble tagget i HI også ville jeg samtidig ønske dere MASSEMASSE lykke til!!! Det blir marsbabyer på dere hele gjengen
![]()

Lykke til med spiren din!
SpennendeDa var de første aksjene lagt inn i kveld. Satser på sex annenhver dag frem til EL er over![]()
Så spennende!Her har jeg litt stigning i el-testene,så hååååper el kommer snart
Vis vedlegget 359205
Pleier deres el-tester å variere en del i hver syklus? Sist syklus ble 0,72 registrert som høy. Men denne gang lav![]()
Siste forsøk her nå før letrozol kur settes igang!
Jeg har nok startet litt tidlig altså,sist fikk jeg el på dag 26 liksomSå spennende!
Tja, varierer litt hos meg. I mars og april var peak på 1,6, mens den var på hele 2,2 i mai. Men det kan jo bare ha vært noe med tidspunktet jeg tok testene på. Jeg har ikke begynt å teste ennå denne måneden, for jeg pleier ikke ha peak før CD20, og jeg er bare på CD10 i dag![]()
VelkommenSlenger neg inn enda IKM-gruppe igjen og at det måtte være denne måneden nå gitt!Siste forsøk her nå før letrozol kur settes igang!
Mammatiltrekløveret<3 - 34 - PP21 - B4 - EL 22/6 - IKM 6/7

Hvordan ser el-testen din ut den dagen hun mener du har hatt el da? Jeg trodde man kunne stole på testene jegJeg har vært en tur hos gynekologen min i dag (husk å ta celleprøve, damer), og fortalte at vi har prøvd en stund og ga henne informasjonen om syklus og sånn. Hun mener at EL-testene mine er helt feil, at jeg har EL rundt CD16, ikke CD20! Jeg har trodd at jeg har hatt kort lutealfase, men hun mener at det er ingenting som tyder på det. Det kan jo forklare hvorfor det ikke har klaffet ennå for oss, hvis vi har lagt inn aksjer for sent!
Hun sjekket også slimhinne og eggstokker, og hun mener at alt ser perfekt ut, så hun tror at det klaffer snartSå dette var en utrolig nyttig time for meg
![]()
Ja, jeg pleier vel helst å se frem til testingen. Så da virker det ikke som EL er sååå langt unnaSpennendeFøles fortsatt så lenge ut til EL, men det er vel bare en uke til det begynner hos noen her!
Lurer også på hvordan EL testene dine ser utJeg har vært en tur hos gynekologen min i dag (husk å ta celleprøve, damer), og fortalte at vi har prøvd en stund og ga henne informasjonen om syklus og sånn. Hun mener at EL-testene mine er helt feil, at jeg har EL rundt CD16, ikke CD20! Jeg har trodd at jeg har hatt kort lutealfase, men hun mener at det er ingenting som tyder på det. Det kan jo forklare hvorfor det ikke har klaffet ennå for oss, hvis vi har lagt inn aksjer for sent!
Hun sjekket også slimhinne og eggstokker, og hun mener at alt ser perfekt ut, så hun tror at det klaffer snartSå dette var en utrolig nyttig time for meg
![]()

Sånn fra forrige månedHvordan ser el-testen din ut den dagen hun mener du har hatt el da? Jeg trodde man kunne stole på testene jeg
Så bra at du kom ut med masse nyttig info!Og håper det klaffer for dere i denne omgang!
Er jo klar Peak CD21Oi,ser jo ikke ut som du er i nærheten en gang på den tiden hun mener du hadde elSånn fra forrige månedEr jo klar Peak CD21
Nei, har ikke prøvd å tempe, så aner ikke! Det gyn sier gir jo mer mening i forhold til syklusen min, men det er jo rart at testene ikke viser noe før flere dager etter eventuell EL…. Men tenker at jeg legger inn aksjer for både det gyn tror og det testene sierOi,ser jo ikke ut som du er i nærheten en gang på den tiden hun mener du hadde elWæææ,hva kan man stole på da?!
Temper du også? Sier den det samme som el-testene?

Ja se der ja!! Oi.. det er jo tydelig positivt CD 21Nei, har ikke prøvd å tempe, så aner ikke! Det gyn sier gir jo mer mening i forhold til syklusen min, men det er jo rart at testene ikke viser noe før flere dager etter eventuell EL…. Men tenker at jeg legger inn aksjer for både det gyn tror og det testene sier![]()
Tror det best vi legger inn aksjer annenhver dag
Ble plutselig veldig skeptisk til testene 
Da stemmer det sikkert for deg. Jeg har fått mens type 10 dager etter Peak, så har vært bekymret for at det var noe galt. Men men, får gjøre som dere og legge inn aksjer så ofte som mulig uavhengig av hva testene sierJa se der ja!! Oi.. det er jo tydelig positivt CD 21Tror det best vi legger inn aksjer annenhver dag
Ble plutselig veldig skeptisk til testene
Men jeg får jo som regel alltid mens 13-14 dager etter EL
Trenger kanskje ikke bli så stressa
![]()
gubben er borte på hyttetur i helgen, men er bare CD10 foreløpig, så bør gå greit så lenge vi får oss noen runder i høyet i løpet av neste uke