Har en liten gutt som snart er tre år, som jeg gjerne vil gi et søsken
Morell88 - 32år - PP7 - B2 - EL 01.06 - IKM 16.06
Da står du på lista! Krysser fingrene for denne pp'en for deg!!
![Heart Red :Heartred :Heartred](/styles/default/xenforo/Heart_red.jpg)
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Har en liten gutt som snart er tre år, som jeg gjerne vil gi et søsken
Morell88 - 32år - PP7 - B2 - EL 01.06 - IKM 16.06
Snorkfrøken95 - 25 år - PP12 - B1 - EL 31.05 IKM 14.06
Melder meg inn her![]()
Ja, det er viktig å kose seg på "reisen", tror man har mye mer glede av prosessen om man greier å roe ned og sette pris på der man er i prosessenEnig! Veldig spennende! Skal virkelig prøve å sette pris på denne prosessen også. Kan jo være siste gang for min del! Så spennende med nr 5!!! Jeg vil jo tro at ammestopp kan få fart på fertiliteten ja! Jeg kommer heller ikke til å starte med noe el-testing eller temping, men mulig jeg endrer mening om det tar lang tid. Veldig fin aldersspredning dere har da! En flott søskenflokk!![]()
Ja, det er viktig å kose seg på "reisen", tror man har mye mer glede av prosessen om man greier å roe ned og sette pris på der man er i prosessenmen prøving kan ta litt overhånd, i alle fall i min verden, så denne måneden skal jeg prøve å koble litt av med å prøve yoga, tror jeg, og gå turer
ser at vi er omtrent like gamle, eller unge
koselig å være flere på samme alder som er prøvere, synes jeg
![]()
Kan jeg spørre hvordan dere har samleie i prøveperioden? Er det lov?![]()
Jeg synes prøvesex er stressende. Vi har ikke det mange ganger i uka til vanlig (som er passe for ossKan jeg spørre hvordan dere har samleie i prøveperioden? Er det lov?![]()
Kan jeg spørre hvordan dere har samleie i prøveperioden? Er det lov?![]()
Merker jeg har googlet altfor mye. HahaVi har samleie ca annenhver dag hele måneden. Så før EL er det kjempe bra, men kjenner jeg stresser veldig når EL nærmer seg. Uff.. håper det roer seg ned, eller så må jeg slutte å teste etter EL og bare la det gå sin gang.
Siljean - 29år - PP1 etter Exu (totalt pp15) - B4 - EL 31/5 - IKM 14/6
Jordbær2019 - 33 - PP1 - B2 - EL 31.05 - IKM 15.06
Fikk mensen i går og har som regel en syklus på ca 29 dager. Flo appen viser EL ca 31.05. Men tror den vil finne sted rundt 03 juni. Skal selvfølgelig testeVi gleder oss til å gi frøkna på 2 år søsken
![]()
Åh, men da trenger du jo ikke å tenke på det egentlig, bare fortsette som før! Jeg hadde nok ikke testet etter el hvis vi hadde så hyppig sex gjennom hele periodenHåper du får full klaff snart!
Amilie<3 - 30 - PP24 - B1 - EL31.5? - IKM15.06?
Ja, det blir bare dumt egentligMen utrolig vanskelig når man ønsker såå at det skal skje. Og man bare vil gjøre «alt» rett
håper det blir full klaff på oss begge!!
![]()
Melder meg inn jeg også. På en måte hyggelig å se igjen dere fra forrige ikm 19 men vi får krysse fingrene for 2 fine babystreker på oss denne PP å februar barn![]()