Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Testet flere ganger og blenda til nød åpenlyst skygge på alle. Var nok en feilprodusert test tror jeg. (Og var 99%sikker på at jeg ikke var lenger enn max 6 dpo).Hvordan går det med deg Fru M? Du hadde jo så fin test onsdag. Krysser fingrene for deg! Rart at den kunne bli så klar og rosa hvis det ikke er noe?

Gratulerer til dere som testet positivt i dag! Bli så glad og håpefull


Det er tidlig! Jeg heier8 dpo og negativ babyplan test. Som forventet og prøver å ikke ha for høye forhåpninger, men det er vanskelig.
Fikk også 50 tester i posten fra ebay i går. Og på den jeg tok i dag, så så jeg en spennende skygge på ebay strimmelen. Jeg har derimot aldri opplevd at de er blitt positive før andre tester.... så det er nok bare en skygge.

tidlig enda daMin blanke, testetøsa er virkelig tilbakeVis vedlegget 401934

Det er det og ikke noe jeg ble skuffet over i dag hellertidlig enda da![]()

Syns det var vanskelig å se da det var uklart desverre.Testen fra i dag tidlig. Noen som ser noe?![]()
Oioioi så spennende!
Kan være vanlig, detHar så mange symptomer. 11 dpo i dag, men tok en digital clearblue og der sto det «ikke gravid?». Er det vanlig så tidlig eller burde den ha slått ut nå?![]()
Mulig!Tok denne nå, og føler jeg kan skimte en strek. Baby eller skygge? Har løpt rundt huset etter ett passende sted å ta bildet, men det var visst umulig. Tripper etter at det skal bli i morgen og 9dpo.
Vis vedlegget 401967
Håper det er babystrekTok denne nå, og føler jeg kan skimte en strek. Baby eller skygge? Har løpt rundt huset etter ett passende sted å ta bildet, men det var visst umulig. Tripper etter at det skal bli i morgen og 9dpo.
Vis vedlegget 401967
