Hvilken trille?

Stod mellom nøyaktig disse to jeg og. Vi endte opp med Bangkok og den virker kjempebra (har ikke reist med den ennå). Lett å slå sammen, god plass i kurven, masse skygge og fotbrettet kan låses oppover ( tenker det er greit siden vår er så liten at hun ikke rekker frem dit ennå). Den ble ganske liten når man slo den sammen. Liker spesielt godt at man kan slå den sammen med en hånd og at den har bærehåndtak på siden. Da kan man faktisk slå sammen og løfte med barn på armen.
Så bra :D godt å høre du er fornøyd :D tror ikke det blir den da :/ ser ut ril at vi ender opp med en helt annen :) men må ut å se på de først :)
 
noen som har vært borti britax b-motion ? vurderer den men er litt usikker, noen som evt har forslag :) viktig at den er god i terreng :)
 
Back
Topp