Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
Vi...gulp...slår til med en iphone 5s til 10-åringen (han betaler 4000 selv, men det vet han ikke ennå har spart julaften og bursdag i to år).
Han får også fotballsko og cover til tlf, vet jeg.
Minstemann vet vi faktisk ikke ennå...skulle kjøpe fotballdrakt, men får ikke tak i....Vet han får sjakkbrett og en type bilbanesak av foreldrene mine.
Snuppa på 6 får rattkjelke av oss også får hu bok om jorda fra sine småsøsken.
Twinsa får en brioklovn av storesnuppa, men de får ikke en gave i den forstand av oss, de er bare 11mnder så vi kjøper noevde trenger men gidder ikke pakke det inn. De får nok papir å leke med.
Ellers tror jeg de alle tre for masse klær.
Her:
Av bestefar: Airhokey til å stå på gulvet, messi sengetøy, stor bamse
Mormor: Klær + noe jeg ikke vet hva er
Ene fadderen: penger + noe jeg ikke vet hva er
Andre fadderen: to bøker + ett brettspill
av meg og pappaen, dyret vårt + nissegave: Skylanders trap team, nikko fjernstyrtbil, flipperspill til å stå på gulvet,zoombies,
Han og pappaen får av meg stiga ishockeyspill..
Av oss får jenta vår pysjer og lego friends kjøpesenter. Av mine forrldre får hun lego friends cruisesip og klær. Av svigers får hun hunderfossen familiepark årskort så blir det vel mere klær leker osv.
Mini har fått tilbehør til tripp trapp stolen av farmoren og farfaren, etter mitt ønske.
Fra andre aner jeg ikke. Har ønsket ham klær og leker, så det blir nok mye i den duren.
Vi kjøper ikke i år.
Hun(4år) får nintendo 3dsi av oss. Villkatten brettspill av bebis i magen. Astrid Lindgren sin samling av dvder av besteforeldre på farssiden. Mini i magen får selvfølgelig ikke noe. Men vet at svigerinne har kjøpt til den å
Eldste får sjakkspill av oss, og tilleggsgave fra nissen ( ikke at han trur på det, men småsøsknene gjør,) Så får han dragetreneren 2 og 400 kr Han er 11 år
Gutten på 5 får robotdinosaur - og av nissen skattekiste fra kaptein sabeltann
Vesla på 3,5 får flyvende fe, og fra nissen så får hun aktivitetsbok og par pyntearmbånd
Ellers vet jeg de får sengetøy de trenger, prinsessekjole, kaptein sabeltann sverd, gavekort, penger, brettspill, ullklær osv.
4åringen får svømmekurs fra oss, bok og film fra lillebror, lego tog fra mine foreldre, bilbane og sånn sparkesykkel med ski på av svigermor og mannen og noe penger av oldeforeldrene..
Lillemann på 7 1/2 mnd får bilstol av oss, en liten leke fra broren, gåstol fra besteforeldrene, klær fra de andre besteforeldrene og penger. Han blir nok å få mye klær i år etter ønske fra meg
Av oss: Klokke for å ha på hånden.
Mine foreldre: CD-spiller til rommet
Ellers får han:
Lego, nye gardiner til rommet, spiderman wallstickers, penger på konto.. Og mye jeg ikke vet
Jenta på 3:
Av oss: Stige rattkjelke
Ellers får hun:
ReimaTec vårdress, boklist fra KidsConsept.. og mye mye mer som jeg ikke vet
Babyen:
Får av oss: En stol til rommet sitt og en lilleba sovepose + biteleke
Ellers får han:
Gåvogn, ReimaTec vårdress, Stokke tripp trapp stol og mye jeg ikke vet
Hun får:
Fra meg: Sofia den første kjole og dukke, neglelakk og litt dilldall.
Fra pappaen: Sofia den første smådukker og noe småtterier (klistremerker, bøker og et spill)
Mormor og bestefar: dukkehus med møbler.
Av oss får hun et tegnebrett (har akkurat fått storseng og ny bilstol!). Vet hun får dukkevogn og trunkikoffert av mamman min og vårdress av tanta si.. Ellers vet jeg ikke hva hu får, blir spennende å se!
Sjuåringen får nye slalomski og sko av oss og en genser fra lillesøster. Minste er 10 mnd så hun får en pekebok av storebroren. Av oss har hun allerede fått gå-vogn. Ikke noe vits i å pakke den inn å la den ligge når hun trengte den nå.