Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Gjerne dagtid for meg, men har holdt av kvelden også. Passer dag for Fykers da? Blir vel oss fire? Hadde vært veldig hyggelig å møtes for lunsj daHei, damer! Da føyer jeg meg inn i rekken over delvis sykmeldte. Innvilget 40% sykmelding i dag. Det vil si at jeg har fått frigjort halve mandagen min på jobb! Hvis det fortsatt er et ønske om å møtes på dagtid neste mandag så er jeg med på det! Hva med kl 1230? Noen som har ønsker om hvor vi skal møtes? Mange fine lunsjplasser i Ski. Nom, Jams, Bowlers, Egon, al Dente?![]()
Samme for megGjerne dagtid for meg, men har holdt av kvelden også. Passer dag for Fykers da? Blir vel oss fire? Hadde vært veldig hyggelig å møtes for lunsj da![]()
Ja, tror det er oss som bor litt samletSamme for megAntar at det blir oss fire?
Så hyggelig! Jeg bor i Drøbak men er fra Ski. Samboeren min er faktisk fra ÅsHei jenter
Jeg bor like ved ski selvViste ikke at det var flere som hadde termin ca samtidig som bodde rundt her.
Jeg er veldig gjerne med på treff, selv om jeg ikke kjenner dere ennå. Men trenger å møte noen andre mammaer rundt her, så hadde vært kjempe koselig![]()
Samme dag som meg det! Så sprøtt at vi er så nærme alle Follo-damene i terminDrøbak er ikke så langt unna det heller da![]()
Har termin 11 mars
Ja, det hadde vært hyggeligHehe ja ikke sant. Så koselig daKanskje vi kommer til å føde på samme dag noen av oss. Er kjekt da, kanskje det går ann å ha noen å treffe i barseltiden etterhvert.
Bli med oss på mandagHei jenter
Jeg bor like ved ski selvViste ikke at det var flere som hadde termin ca samtidig som bodde rundt her.
Jeg er veldig gjerne med på treff, selv om jeg ikke kjenner dere ennå. Men trenger å møte noen andre mammaer rundt her, så hadde vært kjempe koselig![]()