Felles skravle 2015

Hei og god natt alle sammen. Dagen i dag har vore fylt med ein hektisk jobbdag og tid med familien til min mann. Kjenne det i ryggen no at det vil bli godt å legge seg ned i senga :)
 
Hei og god natt alle sammen. Dagen i dag har vore fylt med ein hektisk jobbdag og tid med familien til min mann. Kjenne det i ryggen no at det vil bli godt å legge seg ned i senga :)
Høres ut som en fin dag :) Godt når det skjer litt syns jeg!
 
De jukser og flytter til fb. Det liker jeg skikkelig dårlig.

Husk å rapportere alle innlegg om FB-gtuppen her inne. Det er hvert fall greit å begrense rekrutteringen til et minimum. Jeg liker også veldig dårlig at man skal over på FB.
 
ANER ikke

Skal tilbake til gyn da, for han sa jeg skulle bestille ny til til ul om jeg ble gravid eller videre undersøkelser om jeg ikke ble det.

Men ettersom prøverør neppe er et alternativ, sånn siden vi jo har to, er jeg sannelig ikke sikker. Lykkeliten har "bestemt" at da skal gyn gi meg letrozol. Men jeg vet ikke.

Vi kan vel fortsette å prøve for oss selv, jeg HAR jo el, bare ikke like markant på tempingen som med pergo, og vi HAR jo laget to unger på den måten før. Men før eller siden kommer vi til å da måtte bare godta at vi har to, og det er nok, avslutte og gå videre med livet. Vi har snakket om det, men var ikke klare for å prøve det før vi hadde prøvd gyn. Så vi må snakke om det igjen...

Ja. Jeg har bestemt at du skal ha én pakke Letrozol. 6 pp'er med EL til samme tid og forhåpentligvis en spire i løpet av de syklusene. Du kan i det minste tenke på det med luksusen å vite når tr skal komme.

Det er hovedsakelig pga. bedre resultater med Letrozol enn pergo hos kvinner med PCOS.
 
Nei, jeg er ikke det da men vil ikke komme der heller :p Får ta en skikkelig skravle kveld/ dag til uka :)

Vi er ganske mange fra 20-30 som ønsker å holde oss der, så det blir nok skravling. :)
 
Oppdatert 00:02

8. Kengu: 2132 (178 %)
9. Huleboer!: 2113
11. Liisjja: 2057 (171 %)
13. Mars2015: 1839
17. trinebeth: 1743
20. Mirell: 1565 (130 %)
22. Molly: 1526
23. Lykkeliten: 1521
24. Sara: 1485
25. To små og en i magen (Foreløpig litt anonym): 1482
25. Twinkle: 1455
27. Lovebelly: 1436
29. FruJohnsen: 1385
30. Fiona84: 1371 (ligger 57 innlegg foran 31. plassen)



51. Plomme: 578
61. Lilla86: 453



30. plassen har 1371 (114 %)
31. plassen har 1314
32. plassen har 1093
35. plassen har 965
40. plassen har 807
100. plassen har 254



Når denne dagen er over har det gått 84 % av oktober, tilsvarende 1006 av 1200 innlegg. Foreløpig er de 34 øverste på listen allerede forbi dagens mål.

I oktober er det 3 ekstra premier som trekkes blant de som ligger på topp 30 og har mer enn 1200 innlegg når måneden er slutt.

Si ifra om jeg skal ta deg med på mine oppdateringer, uansett om målet er topp 100 eller topp 30/1200. :)

Oppdateringer skjer for tiden omtrent hver 4. time, jeg skal prøve å få til hvert fall 1-2 ganger per dag.

Nå har 30. plassen ca 55 innlegg i snitt per dag (1371 / 25 dager), tilsvarende omtrent 1700 innlegg etter 31 dager.
 
Her har vi grunnen til at jeg sliter når vi snur klokka.

Ungene sover. Mannen sover.

Og jeg, er våken
 
De jukser og flytter til fb. Det liker jeg skikkelig dårlig.
Jeg skjønner meg ikke på det jeg! Et forum er jo så mye mer oversiktlig til diskusjon og spørsmål og sånn! Termingruppa mi har sikkert også gruppe der, men jeg har ikke orka å engasjere meg. Dessuten vil man jo være litt anonym, selv om jeg legger ut både det ene og det andre. Har iallefall ikke fullt navn og bilde og venteliste og felles bekjente og full pakke. Neeei jeg liker forum jeg!
 
Husk å rapportere alle innlegg om FB-gtuppen her inne. Det er hvert fall greit å begrense rekrutteringen til et minimum. Jeg liker også veldig dårlig at man skal over på FB.
Jeg er hu kjipe regelrytteren på oktober som sitter og raporterer innlegg om Fb og sier ifra om dette er ikke lov :P Men det blir jo skrekkelig kjedelig her om alle går over dit!
 
Back
Topp