Jeg vet det egentlig er et "gutteprogram", men jeg sitter og ser på Top Gear topp 41 nedtellingen, og akkurat nå sender de en Mini ned hoppbakken på Lillehammer.
Gigger det innslaget
Top Gear er jo eit genialt program
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Jeg vet det egentlig er et "gutteprogram", men jeg sitter og ser på Top Gear topp 41 nedtellingen, og akkurat nå sender de en Mini ned hoppbakken på Lillehammer.
Gigger det innslaget
Ja, men nå har sparkene begynt hvertfallJeg tror jeg er enda mer utålmodig denne gangen enn hva jeg var sist. Da virkelig nøt jeg å gå gravid. Nå har jeg det så travelt med å få møte lillebror. Men for all del, jeg vil allikevel veldig gjerne vente til rundt 40 uker altså (tilfelle høyere makter skulle misforstå meg her..)
HahaGarantert !! Glad jeg ikke jobber i butikk![]()
Nei, er da ikke et gutteprogram! Jeg har null interesse for biler, med digger Top GearJeg vet det egentlig er et "gutteprogram", men jeg sitter og ser på Top Gear topp 41 nedtellingen, og akkurat nå sender de en Mini ned hoppbakken på Lillehammer.
Gigger det innslaget
Herlig å høreI dag har jeg kjent masse, sammenlignet med førblir vel bare mer og mer fremover nå♡
Greit at de holder seg inne en god stund til ja![]()
Hehe kanskje like greitNeihar ikke hatt tv
![]()
Huff får håpe du har bedre vær enn oss da, her blåser det og regner noe sykt. Blir ingen tur her iallefallGuri så trøtt jeg er, må egentlig ut å gå¨en tur..
Jeg vet det egentlig er et "gutteprogram", men jeg sitter og ser på Top Gear topp 41 nedtellingen, og akkurat nå sender de en Mini ned hoppbakken på Lillehammer.
Gigger det innslaget
Top Gear er ikke gutteprogram, d er et bilprogram
Snuppa har fått mat, pysjen på og nå ligger hun ved siden av meg i sofaen og sover. Jeg ligger og later meg på sofaen og ser masterchef jr![]()
Obs, kanskje på tide for meg å lage en ny oppdatering..Søtt! Du leder topp 100 mars.. med nyfødt tulle..! Imponerenee! :-O
Obs, kanskje på tide for meg å lage en ny oppdatering..
ja de er det.. men noen blir nesten for søte!Ååååh <3 de søte små <3
Blåser her også fant jeg ut. Men det ble en times gåtur. Deilig.Huff får håpe du har bedre vær enn oss da, her blåser det og regner noe sykt. Blir ingen tur her iallefall![]()
en førsteplassn mista jeg fort gittOppdatering kl 21:27
1. Beckymams 995
2. Kengu 984
4. Lady_Z 747
5. lizzed 736
6. Mirell 719
7. m&m mini 718
8. Babydilla123 665
11. ALN89 593
12. olivia90 555
13. Sara 536
19. Hope91 474
21. EJ 433
24. Musemor med to små og en i magen 344
25. Lilleblomst_15 335
38. Fiona84 184
48. Peppercat 160
86. trinebeth 93
Mange fine premier på topp 100 denne gangen, og ekstrapremier for de som klarer 1.500 innlegg denne måneden.
For å være ajur til 1.500 innlegg må man innen dagens slutt ha 435 innlegg denne måneden.
For øyeblikket er de 20 øverste ajour til 1.500.
0 er over 1.500
Informasjon om konkurransen finner man på:
http://forum.babyverden.no/threads/topp-100-mars.1744970/
NB: Denne oppdateringen er for oss som er aktive på denne tråden.
Personen som spør om å komme på listen, men ikke er aktive vil bli fjernet.
Herlig å høre![]()