Tidlig å vekkes kl 5 jaTrøtt. Vekking kl 5 gjør noe med morgenen. Altså, ufrivillig og unødvendig vekking.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Tidlig å vekkes kl 5 jaTrøtt. Vekking kl 5 gjør noe med morgenen. Altså, ufrivillig og unødvendig vekking.
Flashback til da yngste startet dagen sin mellom halv 5 og 5. Noen ganger tidligere også. Når jeg kom på jobb litt før halv 8, så føltes det ut som langt på dagTrøtt. Vekking kl 5 gjør noe med morgenen. Altså, ufrivillig og unødvendig vekking.
Flashback til da yngste startet dagen sin mellom halv 5 og 5. Noen ganger tidligere også. Når jeg kom på jobb litt før halv 8, så føltes det ut som langt på dag![]()
Åhhh hurra og halleluja!! Mannen fikk tilbud om den jobben han hadde søkt på! En gledens dag. Så glad på hans vegne nå!![]()
TakkGratulerer til ham![]()
han galer ikke på natta eller så tidlig på morgenen, men han galer så mye ila hele dagen
grrrr...Gratulerer så mye, det var godt å høreÅhhh hurra og halleluja!! Mannen fikk tilbud om den jobben han hadde søkt på! En gledens dag. Så glad på hans vegne nå!![]()
Greit å finne ut du ikke vil ha det daArg, jeg skal ikke ha hane igjen.. Vi tenkte å skaffe hane når vi flytter bort i nyhuset, men så kom tilbudet om å overta en fra bror til min svigerinne.
Samboer sa ja til dette.
Jeg sendte ut lapp til naboene om at den skal flytte så snart som mulig (hønsehuset ved nyhuset er fylt med materialer akkurat nå, samboer mener at han og hønene kan flytte bort om en ukes tid), og håper på at de holder uthan galer ikke på natta eller så tidlig på morgenen, men han galer så mye ila hele dagen
grrrr...
GratulererÅhhh hurra og halleluja!! Mannen fikk tilbud om den jobben han hadde søkt på! En gledens dag. Så glad på hans vegne nå!![]()
Forhåpentligvis blir det enklere når de flytter bort. De har ikke lov å være ute hvis de ikke er under tett tak, og de får mye bedre plass der borteGreit å finne ut du ikke vil ha det da
Deilig!
(I dag er jeg ganske sikker på at det er min tur - endelig!)
Arg, jeg skal ikke ha hane igjen.. Vi tenkte å skaffe hane når vi flytter bort i nyhuset, men så kom tilbudet om å overta en fra bror til min svigerinne.
Samboer sa ja til dette.
Jeg sendte ut lapp til naboene om at den skal flytte så snart som mulig (hønsehuset ved nyhuset er fylt med materialer akkurat nå, samboer mener at han og hønene kan flytte bort om en ukes tid), og håper på at de holder uthan galer ikke på natta eller så tidlig på morgenen, men han galer så mye ila hele dagen
grrrr...
Det er nå pga fugleinfluensa, er det ikke?Forhåpentligvis blir det enklere når de flytter bort. De har ikke lov å være ute hvis de ikke er under tett tak, og de får mye bedre plass der borte![]()
Jeg stresser med denne galingen, merker jegVi har nabo med hane. (ja, og høner. Det er en mer eller mindre nedlagt gård) og den er virkelig ikke plagsomt høylytt for oss.
Vi har tidligere bodd "innen hørevidde" fra en gård med dyr, men hørte sauene like mye som hanen egentlig. Reelt sett, vi har vært heldige sånn, lite plaget av haner
Men jeg har bekjente som har høner, bare høner. Bevisst.
Ja, det er pga detDet er nå pga fugleinfluensa, er det ikke?
Ja, jeg har kjente med høner som må være inne, i fjor mener jeg de var ute på sommeren.

Tusen takkGratulerer så mye, det var godt å høre![]()
Tusen takkGratulerer