Yummy_mummy
Februar 2014 Miss Gode Råd <3
Februar 2014 - Skjult forum
VIP
Septemberlykke 2016
❤️ Septemberlykke 2020 ❤️
Oktoberlykke2020❤
Han er veldig flink!
Kan ikke klage 
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Høres ut som vi har samme mannBåde og..
Før vi flyttet sammen ble vi enige om at han skulle lage middag og jeg skulle vaske. Det har funket fint. Han tar klesvask når han trenger klær, og siden jeg har mer klær enn ham vasker han oftere enn meg. Han kunne også finne på å sette på håndklær når det var fullt. Bilen har han ansvar for, han tar slik som dekkskifte, og han skrur på ting som han kan skru på så vi sparer verkstedregninger. Han fikser også ting hjemme, av og til på eget initiativ, men også hvis jeg ber ham om det.
Etter at vi fikk barn har det gått nedover da.. Han går hjemme hele dagen i permisjon og greier ikke å tømme oppvaskmaskinen engang. Nå gjør han kun ting hvis jeg ber ham om det, og kun hvis jeg faktisk driver på med noe og alternativet er at han må ta over det jeg gjør.
Han har ikke stått opp med babyen en eneste gang i år, og gjør null og niks med ham etter arbeidstid med mindre jeg spør ham. Utrolig frustrerende. Hundre ganger mer frustrerende er at han blir dritsur hvis jeg ber ham om å rydde opp etter seg. Han legger igjen emballasje og søppel over alt. Jeg kommer alltid hjem til babyens flaske og tallerken på bordet. Kopper står alltid på bordet i flere dager før han fjerner dem. Brukt undertøy og klær ligger og flyter på hans side av sengen. Verktøy legges igjen på nærmeste bord/hylle og blir aldri fjernet. Osv osv osv. Når jeg ber ham om å rydde opp etter seg får jeg bare beskjed om at han fjerner da ting etter meg og, jeg kan da ta det vekk selv. Hushjelp sa du... Og så klager han over at det blir for lite sex. Jeg har ikke fått tilbake lysten etter fødselen, jeg spyr av tanken på å "ofre meg" når han oppfører seg slik.
Needless to say.. Det er mye å jobbe med. Føler meg som en tobarnsmor oftere enn en kjæreste.