Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Badekaret hjalp myesmertelindring er vel å få ja, men jeg vil prøve uten (holde meg unna epidural om mulig) så da er det jo så fantastisk å lese hvordan du og andre har klart det - får litt tips ogsåhjalp badekaret mye for deg eller var det best å røre seg (gå) under latensfasen (?) ?
Helt enigGratulerer så mye med gutten og et flott navnSamme som vår lille gutt
![]()
Da var lille Birk kommet til verden, etter en uke med overtid. Våknet i natt med småtak men sovnet heldigvis igjen til kl 6. Da kom riene uregelmessig men de var der. Tok meg god tid med storebror før barnehagen
Kom inn på overtidskontroll 10.30 og ble sjekket 11.00 ble da skrevet inn med 3-4cm åpningrett i badekar og ble der til kl 15.00, da var riene så vonde at jeg hadde lyst å gi opp. Hehe. Hadde rier så og si hvert andre minutt.
Plutselig måte jeg presse og på 2press kom lillegutt ut kl 16.14. Ingen rifterprikk lik sin storebror og puppeglad allerede
![]()